Pisálkům ze Studentského listu nabízí záhadná tetička vířivý bazének

23. 1. 2003 | | Nezařazené

Redakce Studentského listu bude po výstavbě Paradajské budovy disponovat novou, ještě větší kanceláří, než jakou má svěřenou do užívání dnes. Získat ji má především za zdiskreditování měsíčníku Bulva, jeho pošpinění a následné vypuzení této kvalitní přílohy ze stránek Studentského listu. Investigativní reportéři Bulvy nedávno zachytili podezřelý e-mail, který tuto skutečnost potvrzuje.

Redakce Studentského listu bude po výstavbě Paradajské budovy disponovat novou, ještě větší kanceláří, než jakou má svěřenou do užívání dnes. Získat ji má především za zdiskreditování měsíčníku Bulva, jeho pošpinění a následné vypuzení této kvalitní přílohy ze stránek Studentského listu. Investigativní reportéři Bulvy nedávno zachytili podezřelý e-mail, který tuto skutečnost potvrzuje:

„Milý listíci,“ oslovuje důvěrně v dopise redaktor Duda své spolupisálky: „volala Tetička, že prý pro nás má nový kutloch v Paradajské. Prý za to nic nechce, jen o ní máme napsat něco hezkého a máme se zbavit Bulvy. Místnost bude mít 50 m2, o něco více krychlových. Měla by tam být vybavená kuchyňka, kožený gauč, nový kompjůtry, malé call-centrum a relaxační bazének s vířivkou. Tak co, jdeme do toho?“ ptá se naivně a zbytečně Duda.

Skandál, který je tímto e-mailem zcela jasně doložen, požene Bulva na nejvyšší místa. Zbývá jen zjistit, kdo je záhadná „Tetička“, která by mohla být klíčem k celému případu. Redaktoři Bulvy se obávají, že by mohlo jít o osobu nejmocnější, která v poslední době vystupuje pod jménem Jao-c-Bur-Cjak.

Mohlo by vás zajímat: