Svět studentského tajemníka

11. 2. 2003 | | Názory, Studentský život

Po vzoru svých předchůdkyň bych vás i já rád prostřednictvím stránek SL čas od času seznámil s novinkami, které se udály na rektorátě či jinde po škole, které se dotýkají studentů a které spadají do mých pravomocí. Po Janě Littové a Zuzaně Kalové jsem byl do této funkce rektorkou VŠE jmenován já. Svou činností navazuji na jejich působení -– také jsem studentem, který sedí na rektorátu proto, aby tam hájil zájmy ostatních studentů.

Po vzoru svých předchůdkyň bych vás i já rád prostřednictvím stránek SL čas od času seznámil s novinkami, které se udály na rektorátě či jinde po škole, které se dotýkají studentů a které spadají do mých pravomocí.

Po Janě Littové a Zuzaně Kalové jsem byl do této funkce rektorkou VŠE jmenován já a z cedulky na dveřích tak zmizelo slůvko tajemnice. Svou činností navazuji na jejich působení -– také jsem studentem, který sedí na rektorátu proto, aby tam hájil zájmy ostatních studentů. V praxi to znamená, že se na mne mohou obracet všichni, kteří by na škole rádi něco podnikli -– čímž se rozumí nekomerční studentská aktivita. Dále ti, kterým se na škole něco nelíbí a mají třeba i nápad, jak to zlepšit a v neposlední řadě také ti, kteří mají problém, potřebují poradit a nenašli k tomu kompetentní osoby v podobě studijních referentek či příslušných proděkanů pro pedagogiku.

Jsem vám k dispozici buď osobně v konzultačních hodinách ve středu odpoledne na rektorátě (160nb) a ve čtvrtek v místnosti studentských senátorů (116sb), nebo v podstatě nonstop na e-mailu studentt@vse.cz. Svoji virtuální podobu vystavuji na http://nb.vse.cz/studentt/, přijďte se na mne podívat i tam.

Antonín Pavlíček

tajemník rektorky pro studentské záležitosti

Mohlo by vás zajímat: