Teletubbies ve volební kampani!

18. 10. 2002 | | Nezařazené

Vedení školy se rozhodlo ve volební kampani na nového rektora oslovit i studenty nižších ročníků. Podobu jim propůjčily čtyři plyšové figurky z oblíbeného seriálu Teletubbies, který je notoricky oblíben zvláště v řadách mladých ekonomů. Postavičky (rektorka Jaroslava Durčáková, prorektorky Dana Zadražilová, Bronislava Hořejší a Štěpánka Nováková) se budou objevovat na nejrůznějších místech školy.

Vedení školy se rozhodlo ve volební kampani na nového rektora oslovit i studenty nižších ročníků. Podobu jim propůjčily čtyři plyšové figurky z oblíbeného seriálu Teletubbies, který je notoricky oblíben zvláště v řadách mladých ekonomů.

Teletubbies na rektorátu
Rektorka Durčáková i prorektorky jako Teletubbies.

Postavičky (zleva: rektorka Jaroslava Durčáková, prorektorky Dana Zadražilová, Bronislava Hořejší a Štěpánka Nováková) se budou objevovat na nejrůznějších místech školy: hrníčky v menze, puzzle pro volné chvilky o přednáškách, plyšové polštářky pro dojíždějící studenty nebo třeba pytlíčky na kredity. Vrcholem volební kampaně bude internetová hra, která je ke stažení na adrese http://www.servus.at/DNS/tele.

Mohlo by vás zajímat: