Touhu po kvalitním jídle i hudbě tento týden uspokojíte

19. 6. 2016 | | Studentský život, Zprávy ze školy Náplavka

Zkouškové se pomalu blíží ke konci. Nehledě na to zda jste mezi šťastlivci, kteří mají zkouškové již za sebou, koukněte se na přehled akcí, ve kterém můžete najít mnohé zajímavé události. Naplánujte si tak zasloužený odpočinek od skript a navštivte některou z níže uvedených akcí.

Úterý

První letní den můžete zahájit na pražské Náplavce, kde od 14:00  proběhne událost Náplavka Summer Kick- off.

Na Vítkově se bude konat grilování s Klubem mladých manažerů. Grill a oheň bude zajištěn a akce začne v 19:00.

Středa

Jubilejní 120. sezónu České filharmonie dovrší Open air koncert od 20:20 na Hradčanském náměstí. Vstup na koncert je volný.

Klub přátel účetnictví se rozhodl zakončit akademický rok také Velkou grilovačkou, která proběhne u kolejí na Jarově od 16: 00. Vaší povinností je jen  přinést si své jídlo na gril a skvělou náladu!

Čtvrtek

Rádi byste porozuměli kódování a naučili se HTML, CSS, php a JavaScript? Dostavte se na webinář pořádaný organizací Data4you. Registrace je možná zde.

Zároveň se můžete těšit na již tradiční hudební festival United Islands of Pague. Akce nově potrvá až do neděle. Vstup je opět zcela zdarma. Hudbou oživí Kinského zahradu, Kampu, Střelecký ostrov a Janáčkovo nábřeží. Celkem vystoupí více než 100 interpretů a kapel ze zemí jako je Dánsko, Litva, Chorvatsko, Estonsko a dalších. Z tuzemský interpretů se můžete těšit například na Emmu Smetanu ze zahraničních třeba na polskou zpěvačku Moniku Brodka.

Sobota

Zbožňujete jídlo a rádi ochutnáváte? V tom případě přijďte na Apetit piknik v Grébovce od 14:00. Mezi kulináři bude mít svůj stánek CHez HAnna se svými slanými a sladkými koláči, domácí limonádou a vínem. Na milovníky burgerů bude čekat stánek Beef & Burger.

Neděle

Ve sportovním areálu SK Meteor Praha proběhna 23. ročník Turnaje smíšených družstev ve volejbale KPMG Fit Cup.Startovat lze v kategoriích nižší a vyšší výkonnosti. Ovšem pozor registrace probíhá do 20. června. Týmy se přihlásí na e-mail bosticka@vse.cz , kde uvedete jmenný seznam hráčů – studentů VŠE + ID InSIS studenta, název a výkonnost týmu.

FOTO: Student zone Prague

ČTĚTE TAKÉ:

Festival Hrady CZ oznamuje kompletní program s hlavní hvězdou kapelou Kabát

V iListu získáte cenné zkušenosti

Studying abroad full time taught me to be more independent

Mohlo by vás zajímat: