Turnaj v piškvorkách

25. 10. 2001 | | Studentský život

„I dospělí si můžou hrát“ zní název jedné knihy a proto jsme pro Vás připravili turnaj v piškvorkách. Chcete se zúčastnit? Pak si udělejte čas v úterý 13. listopadu od 19.30 h. Turnaj proběhne na Žižkově.

I dospělí si můžou hrát zní název jedné knihy a proto jsme pro Vás připravili turnaj v piškvorkách. Chcete se zúčastnit? Pak si udělejte čas v úterý 13. listopadu od 19.30 h. Turnaj proběhne na Žižkově. Místnost sdělíme těm, kteří pošlou email na adresu piskvorkiada.vse@seznam.cz. V dopisu uveďte své jméno a email, na který chcete zaslat číslo místnosti. Uzávěrka přihlášek je 12. listopadu ve 12 hodin, pokud si však opravdu chcete zahrát, zašlete svou přihlášku co nejdříve, počet účastníků je omezen.

Další věcí, kterou byste měli udělat, je přijít včas (do 19.40) na určené místo „s dobře ořezanou tužkou“ (turnaj proběhne na čtverečkovaném papíře) a částkou Kč 10,- na zaplacení startovného. Odměnou za to všechno Vám bude procvičení mozkových závitů a když se na Vás štěstí usměje i některá z připravených cen.
Další informace můžete získat na internetové stránce http://sweb.cz/piskvorkiada.vse, případně na výše zmíněné emailové adrese.

Mohlo by vás zajímat: