Týdenní přehled akcí: Festival piva i nealkoholických koktejlů

10. 6. 2018 | | Studentský život 2017-03-20T16-47-03.189Z-koncert3

Zkouškové se blíží ke svému konci a festivalová sezóna pomalu začíná. Na své si tento týden přijdou jak milovníci piva, tak vyznavači nealko večírků. Můžete se dozvědět také, jak cestovat po Evropě bez peněz, jak přežít v ukrajinských horách, jak velké společnosti přistupují ke konceptu sociální odpovědnosti a spolu s Cestou úspěšných můžete odemknout svůj potenciál a diskutovat o úspěchu v showbyznysu s Majkem Spiritem.

Pondělí 11. června

Cesta úspěšných vás zve na přednášku Jana Muhlfeita a Kateřiny Novotné s názvem Odemykání studentského potenciálu“. Pokud cítíte, že nemůžete najít svůj vnitřní talent a silné stránky, přijďte večer od 19:30 do RB 101.

Úterý 12. června

Láká vás cestování, ale chybí vám finance? Na přednášce Jak zadarmo projet půlku Evropy vám finalisti soutěže „Red Bull Can You Make It“ vysvětlí, že i bez mobilu, peněz či platebních karet se můžete vyspat ve Švédsku na zámku či vozit se v Tesle. Přijďte o 20:00 do Kavárny dobrodruha.

Aliance pro mladé All4YOUth pro vás přichystala dvoudenní akci Big Step-společenská odpovědnost firem, během které navštívíte společnosti Nestlé, Adecco, T-Mobile a Česká spořitelna. Dozvíte se o konceptu CSR (corporate social responsibility, pozn. red.) a jak k němu tyhle čtyři společnosti přistupují. Na akci je potřeba se registrovat.

Středa 13. června

Další z cestovatelských přednášek Kavárny dobrodruha se bude týkat survivalu. Jak přežít několik dní v drsných horách na Ukrajině, bez stanu, karimatky a vařiče, jen s teplým oblečením, spacákem a trochou jídla? Dozvíte se na přednášce s názvem Survival race a další zážitky z Ukrajiny“. Začátek je v 18:00.

Čtvrtek 14. června

Institut oceňování majetku VŠE zve všechny studenty a absolventy studia zaměřeného na oceňování podniku na celodenní kurz Znalecké minimum“. Cílem kurzu je příprava budoucích znalců na výkon jejich povolání a získaní odborných znalostí. Jedná se o celodenní akci konanou na půdě VŠE.

Pátek 15. června

Pokus máte rádi příběhy úspěšných hvězd hudební scény, nenechte si ujít Diskuzi s Majkem Spiritem, úspěšným slovenským rapperem a držitelem mnoha ocenění. Událost uspořádala Cesta úspěšných a konat se bude od 19:30 na půdě VŠE, místnost bude upřesněna.

Milovníci piva určitě ocení Festival malých českých pivovarů, který se bude konat od 14:00 na Rašínově nábřeží. Na Náplavce se letos představí padesát pivovarů. Jako každý rok bude i letos podávané také festivalové pivo, které tentokrát nese název „Vltavská čubička“. Připraven bude i bohatý kulturní program.

Sobota 16. června

Na své si přijdou i odpůrci alkoholu. Kromě festivalu piva můžete navštívit také nealkoholický Mattoni koktejl festival, který se bude konat od 16.30 na Staroměstském náměstí. Přijďte si užít první Světový den nealkoholických koktejlů, barmanskou soutěž v míchání koktejlů a užít si příjemný střízlivý večer s dobrou hudbou.

Foto: archiv iListu

Mohlo by vás zajímat: