Týdenní přehled akcí: Jděte příležitostem naproti na veletrh ŠANCE nebo nahlédněte do Vietnamu

17. 4. 2023 | | Studentský život, Zprávy ze školy FAA2008C-CE5A-42FF-B7F5-DE5F3C70DD40

Semestr se pomalu blíží ke konci. Nabídka akcí, kterých se můžete zúčastnit, se však netenčí. I v desátém týdnu výuky Vysoká škola ekonomická (VŠE) nabízí řadu událostí. Vyrazte získat řadu užitečných kontaktů na tradiční veletrh pracovních příležitostí ŠANCE, zapojte se do City Game spolku CUFR nebo si zahrajte beerpong s 4FISem.

Úterý 18. dubna

Ve dnech 18.–20. dubna se bude v atriu Rajské budovy VŠE konat tradiční veletrh pracovních příležitostí ŠANCE. Od 10:00 do 16:30 na vás čeká pestré složení zaměstnavatelů z různých oborů, doprovodný program a soutěže o hodnotné ceny.

Česko-tchajwanské obchodní a investiční vztahy – tak zní téma přednášky následujícího exportního večera, který pravidelně pořádá Katedra mezinárodních ekonomických vztahů spolu s Centrem asijských studií na Fakultě mezinárodních vztahů. Hostem bude Alice Rezková, členka Česko-tchajwanské obchodní komory. Akce začíná v 18:00 v místnosti RB 210.

Středa 19. dubna

Studentský spolek FRAC vás jako každou druhou středu zve na 18:00 do coworkingové místnosti IB 316a na již pátou debatu ve francouzštině.

Zpestřete si středeční večer kombinací týmové hry a poznáváním centra Prahy. Studentský spolek Klub studentů cestovního ruchu (CUFR) pořádá City Game: Po stopách pražských alchymistů. Hra odstartuje v 18:15 u vstupu do Zlaté uličky a je potřeba se na ni registrovat – buď jako tým nebo jako jednotlivec, kterému bude tým následně přidělen.

Chcete na příštím plese VŠE v Lucerně zazářit? Ve Vencovského aule se od 19:00 koná taneční vystoupení souboru Gaudeamus VŠE. Naváže na něj taneční workshop plný tance a zábavy. Registrujte se zde.

Když ji miluješ, není co řešit. Ano, řeč je o Kofole. Od 19:35 jste zváni na přednášku s názvem Když byznys miluješ, není co řešit. Hostem bude majitel a CEO Kofoly Jannis Samaras. Akce se koná v místnosti RB 101 a k účasti je nutná registrace.

Poslední beerpong letního semestru chystá spolek 4FIS. Dorazte do Magneto baru na 20:00, o zábavu bude postaráno. Registrovat se můžete prostřednictvím odkazu.

Čtvrtek 20. dubna

Tradiční Business Cocktail Studentského klubu obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK) je zpět. Od 18:00 se v Akademickém klubu můžete potkat s inspirativními hosty z různých oblastí byznysu. Registrujte se prostřednictvím formuláře zde.

Klub cestovatelů vás zve na další ze série svých přednášek, tentokrát s názvem Dvě tváře Vietnamu. Akce začíná v 19:45.

Mohlo by vás zajímat: