Týdenní přehled akcí: Jančura, Mühlfeit a charitativní sbírka oblečení

11. 12. 2016 | | Studentský život, Zprávy ze školy sbirka-obleceni-final

Konec semestru se blíží a s ním i spousta testů. Od učení se ale můžete odreagovat – třeba předvánočním koncertem. A knihy můžete na chvíli odložit během celého týdne a zajít například na přednášku o vzniku Student Agency nebo o zlepšování osobního vyjednávání. Zkuste také před Vánoci protřídit skříně a nepoužívané oblečení přinést na charitativní sbírku.

Pondělí 12. 12. 2016

Začátek týdne vám hudbou zpříjemní pěvecký soubor Musica Oeconomica Pragensis. Jejich předvánoční koncert v prostoru auly Arcibiskupského gymnázia v Korunní ulici u Náměstí Míru začne v 19.30.

Cashflow klub VŠE uspořádá přednášku s Martinem Konečným na téma: „Jak být silný ve vyjednávání“. Jak se nenechat zatlačit do kouta a umně vyjednávat si můžete přijít poslechnout do NB C od 19.30. Na akci je nutná registrace.

Ve spolupráci s vedlejší specializací Podnikání pořádá xPORT VŠE přednášku Radima Jančury, zakladatele společnosti Student Agency. O příběhu firmy a spletité cestě za úspěchem se dozvíte více od 19.45 ve Vencovského aule.

Úterý 13. 12. 2016

Jak úderně zaujmout ve velmi krátkém čase a zlepšit tak svůj lift-speech? To vám pod záštitou Cesty úspěšných prozradí Lukáš Jedlička, v místnosti NB B, od 19.30. Na akci se můžete regitrovat zde.

Co se šampioni v globální extralize mohou naučit od Buddhy? Na toto téma přijde v úterý přednášet Jan Mühlfeit spolu s olympionikem Davidem Svobodou. Zaměří se nejen na klíčové faktory životního úspěchu, ale i na štěstí. Vencovského aula se otevře 13. prosince v 19.45.

vs-podnikani

Středa 14. 12. 2016

Konsolidovaná účetní závěrka České republiky? Na její první veřejnou prezentaci a následnou diskuzi se můžete přijít podívat ve středu, od 18.00 do místnosti RB 101.

Jakou roli hraje OSN v uprchlické krizi? Pokud se o toto téma zajímáte a chcete si o něm rozšířit své povědomí na panelové diskuzi, zastavte se v 18 hodin v SB 240. Akci pořádá Středisko mezinárodních studií Jana Masaryka.

Omezují nás naše vlastní přesvědčení? Jak se jimi nenechat ovlivnit vám poví David Kocna. Přednášku opět pořádá Cesta úspěšných, registrovat se můžete zde. Na hosta se můžete těšit od 19.30, v místnosti NB C.

Čtvrtek 15. 12. 2016

Plný šatník a málo dobrých skutků? Pomůžeme vám. iList ve spolupráci se Studentským klubem obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK) pořádá Vánoční sbírku oblečení. Kousky z loňské sezóny a dlouho nenošené oblečení nám přineste do prostoru mezi menzami v Italské. Ve čtvrtek 15.12 a pátek 16.12. se na vás budeme těšit od 10 do 18 hodin. Pro opozdilce bude probíhat ještě druhé kolo – v pondělí 19. prosince a ve středu 21. prosince. V tyto dny ale pouze od 10 do 16 hodin. Za iniciativou stojí Schools United.

Pokud víte, že během třináctého týdne nebudete ve škole, i přesto byste se rádi zapojili, napište nám na redakční mail: redakce@ilist.cz. Oblečení si od vás do 21. prosince převezmeme na Žižkově i mimo uvedené termíny.

foto: archiv xPORT VŠE

Mohlo by vás zajímat: