Týdenní přehled akcí: Zajděte do kina nebo vyměňte oblečení

3. 4. 2023 | | Studentský život, Zprávy ze školy FAA2008C-CE5A-42FF-B7F5-DE5F3C70DD40

Osmý týden semestru je v období průběžných testů, přijďte si ho proto zpříjemnit hudebním večerem, kinem nebo cestovatelským kvízem. Tento týden budete mít také šanci zbavit se svého nenošeného oblečení a vyměnit ho za nové, a to přímo na Vysoké škole ekonomické (VŠE).

Úterý 4. dubna

V úterý si nenechte ujít akci, která na VŠE nemá obdoby – SWAP oblečení. Událost si pro vás připravil Klub mladých manažerů a bude probíhat od 10:00 do 17:30 v prostorách Vencovského salónku. Swap funguje na principu výměny oblečení. Oblečení, které na místě zůstane, poputuje nadaci Člověk v tísni. Protřiďte si proto šatník a vyrazte vyměnit kousky, které již nenosíte, za nové!

Všechny hudebníky i milovníky živé muziky zve All Arts Club na 43. Jam session Vysoké školy ekonomické. Akce se koná již tradičně v alchymistické kavárně Kellyxír od 19:00. Máte-li vlastní hudební nástroj, nezapomeňte ho vzít s sebou! Nejčastěji hrané písně si můžete prohlédnout zde.

Pokud ale živé hudbě neholdujete, Klub cestovatelů VŠE vás možná naláká na Cestovatelský kvíz vol. 05. Ten se koná ve 21:00 v Magneto Baru a je tematicky zaměřený na Evropu. Neváhejte dát dohromady tříčlennou až šestičlennou skupinu a zaregistrujte se zde.

Středa 5. dubna

Zajímá vás svět diplomacie? V tom případě budete mít ve středu jedinečnou příležitost se v rámci události pořádané JDI setkat s bývalým diplomatem a ředitelem Knihovny Václava Havla Michaelem Žantovským. Dorazte se v 16:00 do restaurace Akademického klubu VŠE dozvědět více o tom, jaké to je být diplomatem!

Ještě před Velikonocemi a děkanským dnem se můžete přijít na zasloužené volno naladit spolu s Francouzským klubem FRAC do kina. Na programu je jedna z nejslavnějších francouzských komedií – Velký flám. Promítání začíná v 18:15. Sraz je ale již v 17:45 před kinem ROYAL Theatre & Club Chic. Pokud máte zájem, lístky můžete koupit předem za 140 korun nebo přímo na místě za 160 korun.

Mohlo by vás zajímat: