Uspořádejte na VŠE vlastní kulturní akci

12. 3. 2003 | | Názory, Studentský život

Veřejná výzva pro všechny šikovné a schopné organizátory: Uspořádejte na VŠE vlastní kulturní akci. Vedení školy je podobným NEZISKOVÝM studentským kulturním akcím jako byl koncert Pavla Šporcla více než nakloněno. Máte-li chuť, uspořádejte něco obdobného. Pokud to bude jen trochu možné, uvidíte, že vám škola vyjde vstříc. Přijdete-li za mnou s nějakým návrhem, určitě se domluvíme.

Veřejná výzva pro všechny šikovné a schopné organizátory: Uspořádejte na VŠE vlastní kulturní akci. Vedení školy je podobným NEZISKOVÝM studentským kulturním akcím jako byl koncert Pavla Šporcla více než nakloněno. Máte-li chuť, uspořádejte něco obdobného. Pokud to bude jen trochu možné, uvidíte, že vám škola vyjde vstříc. Přijdete-li za mnou s nějakým návrhem, určitě se domluvíme! Pavel Šporcl není jediná hudební osobnost, která by studenty VŠE mohla oslovit. Existují desítky jiných – namátkou mne napadají třeba Jarek Nohavica (který na podzim hrál pro studenty UK), Karel Plíhal, Vlasta Rédl, bratři Ebenové…

A jestli nejste na muziku, vymyslete jiný program který zaujme – zajímavou přednášku, amatérské divadelní představení, … prostě cokoli, čím obohatíte studentský život na naší škole.

Občas slýchám stesky, že VŠE je příliš anonymní a nepřeje studentskému životu. Máte šanci s tím něco udělat! Je to na vás, na studentech.

Antonín Pavlíček

studentský tajemník rektorky

studentt@vse.cz

Mohlo by vás zajímat: