V létě vás ubytují na Jarově a Rooseveltově koleji

22. 5. 2007 | | Nezařazené

LETNÍ UBYTOVÁNÍ v létě 2007 nabízí některé koleje VŠE zvýhodněné letní bydlení. V termínu od 2. července do 14. září budou studenti VŠE moci bydlet na kolejích Jarov I. A, Jarov I. B, Jarov I. C, Jarov II., Jarov III. F, Jarov III. G a na Rooseveltově koleji za devadesát korun za noc. Oproti loňsku je to na některých kolejích o 15 korun více za noc.

I v létě 2007 nabízí některé koleje VŠE zvýhodněné letní bydlení. V termínu od 2. července do 14. září budou studenti VŠE moci bydlet na kolejích Jarov I. A, Jarov I. B, Jarov I. C, Jarov II., Jarov III. F, Jarov III. G a na Rooseveltově koleji za devadesát korun za noc. Oproti loňsku je to na některých kolejích o 15 korun více za noc.

Bydlet v červenci na koleji vás může vyjít na 2 790 korun. Tato cena ovšem platí pouze v případě, že budete na koleji ubytování alespoň sedm kalendářních dní. V opačném případě jsou sazby za nocleh vyšší. Za jednu postel ve vícelůžkovém pokoji tak můžete klidně zaplatit až šest set korun za noc, pokud nepředložíte jednu ze studentských slevových karet. Jste-li držitelem ISICa, karty EURO 26 anebo Erasmus Student Network, ušetříte čtvrtinu nájmu. Studenti z jakékoli jiné vysoké školy mohou požádat o letní ubytování na jedné z kolejí VŠE, za den a noc ale zaplatí o třicet korun více, tj. 120 korun za noc.

V měsíčním nájmu ale není zahrnuta cena za internet, který bude ubytovaným k dispozici. Pokud budete žádat o připojení na internet, připravte si dodatečných deset korun za den, tedy 300 – 310 Kč za měsíc. Studenti, kteří již na koleji bydlí a chtěli by bydlet i přes léto, vyplní a na příslušné koleji odevzdají do 21.5. 2007 „Žádost o ubytování na kolejích VŠE v době letních prázdnin“, která je k dispozici na stránkách suz.vse.cz. Ostatní studenti si musí místo na koleji rezervovat mailem u vedoucí příslušné koleje.

Při ubytování je třeba předložit občanský průkaz nebo pas, studijní index, studenti jiných vysokých škol a středních škol předloží aktuální potvrzení o studiu, případně rozhodnutí o přijetí ke studiu na vysoké škole, a fotografii 35 x 45 mm.

Mohlo by vás zajímat: