Ve středu proběhne již sedmý ročník Rock4Students

5. 11. 2019 | | Studentský život koncert3

Ve středu 6. listopadu se uskuteční v Rock Café již sedmý ročník Rock4Students. Letos se na pódiu vystřídá pět kapel z vysokých škol v Praze, své zastoupení na něm bude mít i ekonomka, a to v kapelách Lucky Brew a MEOW.

 

 

Večer zahájí grunge-punková kapela AFTERVELVET, pokračovat budou Lucky Brew se svou kombinací funky, popu a hardrocku. Špetka Rock’n’Rollu, špetka punku, to bude třetí kapela v pořadí, lehce šílení MEOW. Následovat bude mladá impulsivní kapela Brutální jahoda, která vsadí na směs kvality rocku, melodičnosti popu a divokosti punku. Večer tradičně zakončí a vtáhne vás na parket Band4Students z Vysoké školy chemicko-technologické (VŠCHT).

Zájemci o studentskou hudbu budou do Rock Café vpuštěni od 18:30, studenti zaplatí 80 Kč a ostatní 120 Kč. Více informací o line-upu ve facebookové události.

Festival Rock4Students pořádá nezisková studentská organizace 4Students, která si klade za cíl stmelit akademický život pražských univerzit. Iniciativa vzešla od studentů VŠCHT. Nejedná se o soutěž, ale o spojení mladých lidí, kteří milují živou hudbu.

Mohlo by vás zajímat: