Veletrh ŠANCE letos poskytne 600 pracovních nabídek

18. 10. 2021 | | Kariéra, Studentský život, Zprávy ze školy šance

Další ročník pracovního veletrhu ŠANCE odstartuje již v úterý 19. října v atriu Rajské budovy Vysoké školy ekonomické (VŠE). Ve dnech 19. až 21. října má každý účastník jedinečnou šanci prohlédnout si expozice celé řady zaměstnavatelů a v případě zájmu si s vystavujícími promluvit o možnostech spolupráce.

Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE s již dlouholetou tradicí organizuje Rozvojové a poradenské centrum VŠE. Během tří dnů vždy v čase 10:00 – 16:30 se hostům vedle studentských spolků představí dohromady 120 firem z různých odvětví – od financí a účetnictví přes marketing až po IT. Kvůli vysokému zájmu ze strany vystavujících se veletrhu každý den účastní jiné složení společností a institucí.

Veletrh je určen nejenom studentům a absolventům hledajícím stálou práci, ale také těm, kteří chtějí poznat aktuální možnosti spolupráce s jednotlivými firmami. Návštěvník má tak jedinečnou příležitost vytvořit si přehled o pracovním trhu a zjistit podmínky přijetí, nároky a platová ohodnocení na 600 pracovních pozicích, které zde vystavující budou nabízet.

Vedle toho jsou pro účastníky veletrhu připraveny soutěže o hodnotné ceny a bohatý doprovodný program, jehož součástí jsou například kariérní workshopy, profesionální fotografování na životopis nebo možnost konzultace životopisu se specialisty.

Mohlo by vás zajímat: