Veletrh studentských příležitostí ŠANCE nabídne nové zaměstnavatele

8. 3. 2019 | | Zprávy ze školy Veletrh Šance

Již za pár dní proběhne na půdě Vysoké školy ekonomické pravidelný třídenní veletrh pracovních příležitostí ŠANCE. Od úterý 12. do čtvrtka 14. března se atrium Rajské budovy zaplní množstvím známých a žádaných zaměstnavatelů České republiky napříč všemi odvětvími – od financí, přes marketing a HR až po IT. Chybět samozřejmé nebudou ani doprovodné aktivity jako koučink nebo konzultace životopisu.

Veletrh je určen nejenom studentům a absolventům hledajícím stálou práci po studiu, ale také těm, kteří chtějí poznat aktuální možnosti na trhu práce. Účastníci dostanou při vstupu do atria nálepku s označením stupně jejich studia – bakalář nebo magistr a nálepku s informací, zda hledají práci na částečný nebo plný úvazek.

Během tří dnů se zájemcům představí více než 100 společností, mezi kterými budou kromě firem také studentské spolky. Většina společností jsou již stálými návštěvníky veletrhu, poprvé se zde představí například Coca-Cola HBC nebo Seznam.cz.

Kromě stánků čeká na účastníky veletrhu také zajímavý doprovodní program, jako například setkání s profesionálními kouči nebo konzultace životopisů a LinkedIn profilů s HR specialisty. Chybět samozřejmě nebude ani focení profesionálních fotek. Stejně jako loni si odborníci ze společnosti CzechInvest připravili konzultace pro začínající podnikatele v rámci programu CzechStarter a CzechDemo. Ve středu a ve čtvrtek můžete navštívit Fashion poradentství přední české stylistky Lenky Zelenohorské. Každý den bude navíc probíhat soutěž o ceny darované vystavujícími společnostmi.

Podrobné informace o veletrhu lze nalézt zde.

 

Mohlo by vás zajímat: