Vítejte v novém semestru

11. 2. 2002 | | Nezařazené

Dnes nám začíná další půlrok na naší škole, letní semestr akademického roku 2001/2002. Stejně jako v minulém roce, i letos tu pro vás bude každý měsíc nové číslo měsíčníku Studentský list plné zajímavých a aktuálních zpráv a informací.

Milí studenti, učitelé a zaměstnanci VŠE,

dnes nám začíná další půlrok na naší škole, letní semestr akademického roku 2001/2002. Stejně jako v minulém roce, i letos tu pro vás bude každý měsíc nové číslo měsíčníku Studentský list plné zajímavých a aktuálních zpráv a informací. Stejně jako na podzim, i nadále pro vás běží internetový server iLIST, zpravidla denně aktualizovaný zdroj novinek a událostí na VŠE.

Do letního semestru vám všem přejeme hodně úspěchů.

Redakce Studentského listu

Mohlo by vás zajímat: