VŠE bude mít svůj vlastní festival. Ukáže, že se studenti mohou bavit i bez alkoholu

3. 8. 2016 | | Studentský život startujem

Ve středu 28. září budou mít studenti Vysoké školy ekonomické (VŠE) příležitost ukázat, že kromě školních předmětů vynikají i v jiných oblastech. V areálu kolejí na Jarově pořádá All Arts Club hudební festival Všefest, kde vystoupí kapely složené ze studentů VŠE a kde se představí různé studentské spolky. Kromě toho bude Všefest nealkoholický.

Cílem Všefestu je jednak ukázat různé mimoškolní aktivity studentů VŠE, jednak podpořit utváření školní kultury spojující studenty jednotlivých fakult prostřednictvím hudby a jiných aktivit. Všefest proběhne během odpoledne a večera státního svátku 28. září v areálu mezi kolejemi Jarov III G a F. Během akce se nebudou prodávat alkoholické nápoje. Pořadatelé tak chtějí dokázat, že užívat si lze i bez podpůrných látek v krvi.

fb uvodní fotka

Program začne ve tři hodiny odpoledne a potrvá do deváté hodiny večerní. Na akci vystoupí kapely Other Way, které můžete znát z Plesů VŠE, punk-rockoví Curlies, rock-popoví Highlights a Esence a rockoví Surrender Brainchild. Kromě toho se na stáncích představí různé studentské spolky, které na VŠE svou činností studentům zpestřují školní aktivity. Motivem festivalu jsou předměty, které symbolizují, že kromě makra či mikra, PC či kávy je studium i o zábavě.

Spolek All Arts Club vznikl na VŠE začátkem letošního roku s cílem podporovat aktivní zapojení studentů VŠE do kulturních aktivit. Doposud pořádal převážně hudební jamy, kde si studenti zajímající o hudbu mohli zahrát, zazpívat a taky se seznámit s lidmi podobného zaměření.

Více informací k chystanému Všefestu naleznete na facebookové stránce.

Čtěte také:

VŠE song má sloužit k pobavení, ale někdo to bere až moc vážně

Jarov III. G zůstává v létě otevřen. Zrekonstruuje se budova F

Památky, příroda i kultura v jednom? Zajeďte si do Olomouce

Mohlo by vás zajímat: