Vychází nové číslo iListu, tématicky se zaměří na Vánoce a dobré skutky

9. 12. 2019 | | Studentský život Hotel Gift Certificate

Semestr se pomalu chýlí ke konci a zkouškové období plné stresu a probdělých nocí je za dveřmi. Kvůli velkému množství učení a povinností mnoho studentů (a vyučujících) zapomenou na tu pravou vánoční náladu. Proto je tady od pondělí nové vydání tištěného iListu, ze kterého přímo čiší atmosféra nadcházejících svátků a u kterého si jistě odpočinete. Připravili jsme pro vás články o dění na škole, rozhovory se zajímavými lidmi i tipy na využití volného času.

Zapsali jste si předvánoční termín zkoušky a teď přemýšlíte, zda jste neudělali chybu? V novém čísle iListu se dozvíte, zda se vyplatí chodit na zkoušky už v prosinci nebo máte větší šanci v lednu.

Pokud chcete svým blízkým darovat něco, co bude nejen originální, ale také šetrné k přírodě, rozhodně se vám bude hodit pár tipů na ekologickém balení dárků.

Zajímá vás, co si k Vánocům přejí zástupci vedení školy a jaké naopak nejhorší dárky dostali studenti? Možná vás překvapí, co vše je možné pod stromečkem najít.

Jak funguje známý projekt Ježíškova vnoučata, kdo za ním stojí, co si senioři přejí a proč vlastně přispěvatelé mají enormní zájem o tento projekt? To, a ještě mnohem víc přiblíží Miloslav Parolek, projektový manažer Ježíškových vnoučat, se kterým si povídala naše redaktorka Martina.

Uvažuje VŠE o zrušení státních závěrečných zkoušek stejně jako další vysoké školy? Jaký názor na změnu mají studenti? I na to můžete najít odpovědi v posledním vydání iListu tohoto roku.

A co si takhle zpříjemnit čas nějakým sportem? V čísle jsou připraveny tipy na nejlepší ledové plochy, kde si můžete zabruslit.

Nové číslo si můžete koupit od pondělí do pátku mezi menzami na Žižkově a u vrátnice na Jižním městě. Kromě toho bude k dostání i na Alza Mediích.

Mohlo by vás zajímat: