Vychází nový iList. Zaměří se na kulturu a pomůže Ukrajině

4. 4. 2022 | | Zprávy ze školy IMG_20220404_113556

Pokud se už nemůžete dočkat, až si otevřete první vydání iListu tohoto semestru, váš čas konečně přišel. Tento týden totiž začíná prodej nového tištěného vydání iListu, tentokrát s hlavním tématem věnujícím se kultuře.

Jako pokaždé si ho tento týden budete moct koupit na Žižkově mezi menzami, v atriu na Jižním městě a v online verzi na Alza Médiích. Veškeré tržby z prodeje čísla poputují na sbírku na podporu situace na Ukrajině, kterou zřídila Vysoká škola ekonomická.

A co se v čísle dočtete? Už jsem nastínili, že půjde primárně o kulturu. Na začátek vás čeká přehled festivalů, které letos Praha uvítá a hned po nich rozhovor s Annou-Marií Nedoma, absolventkou VŠE a bývalou ředitelkou Národní galerie Praha.

Nachystali jsme pro vás články o tom, kam zajít do kina nebo kde mají slevy pro studenty, jakou roli hrají ve světě umění NFTs (a o co vlastně jde, pokud se v kryptosvětě příliš neorientujete), jaké jsou nejlepší možnosti streamovacích serverů a přečtete si i o projektu Pragulic nebo Praho!.

Na závěr vás čekají i vzpomínky na studium v zahraničí na univerzitě v americkém Texasu a tradiční křížovka.

Takže není na co čekat. Stavte se za námi na prodejních místech a ulovte svůj dubnový iList.

Mohlo by vás zajímat: