Zápas proti Finsku nebo bruslení na Letné. Týdenní přehled akcí

15. 12. 2019 | | Studentský život, Zprávy ze školy hokej

Zimní semestr roku 2019 je za námi, teď už zbývá pouze  obhájit cenné investované kredity u zkoušek. Dohnala vás vánoční nálada a veškeré povinnosti jste posunuli na leden? Nebo vás čekají první zkoušky, ale nemůžete přestat prokrastinovat? Ať tak či onak, koukněte na seznam akcí, které by tento týden stálo za to navštívit.

Úterý 17.prosince

Večer se utkají Engineers proti hokejistům z Finska Hernesaaren Näädät z Aalto University. Týmy uvidíte hrát na zimním stadionu Hvězda a za 100 korun si můžete užít nejen skvělé utkání, ale i vyzkoušet své štěstí v tombole, která bude v ceně vstupenky. Zápas začíná v 18:15. Na stadiónu proběhne také slavnostní zakončení Vánoční inženýrské sbírky.

Vřava hokejových týmů nebude jedinou událostí, co se v tento den odehraje. Pokud uvažujete, kam na magisterské studium, případně pokud chcete utéct ze své stávající fakulty, ale zůstat na naší alma mater, Den otevřených dveří na Žižkově bude pro vás dobrou volbou. Akce potrvá od 9 do 14 hodin.

Středa 18.prosince

Aby zimních sportů nebylo málo, AEGEE-Praha pořádá od 18 do 20 hodin poslední akci roku 2019 – bruslení na Letné. Pokud bruslit neumíte, ale i přesto byste si to rádi zkusili, ujmou se vás zkušení bruslaři a určitě vás nějaké ty základy naučí.

Čtvrtek 19.prosince

Dobrá nálada, svařák a čtyřčlenná indie kapela Astromy s českými texty. Umělci vystoupí v rámci vánočního večírku v Artrafice, který se uskuteční od 19:30.

Pátek 20.12.

AIESEC pro vás připravil akci od 19 hodin v kampusu Hybernská. Jedná se o film „Zemřít pro design“ od režisérky Sue Williams o nehumánních podmínkách zaměstnanců při výrobě elektronických výrobků. Vstup je zdarma a bonusem bude občerstvení domácí přípravy.

Za zmínku určitě stojí také pražské vánoční trhy na Staroměstském náměstí, které začaly už na konci listopadu. Pokud jste ještě nenasáli vánoční atmosféru, rozhodně byste letošní trhy neměli vynechat.

Mohlo by vás zajímat: