Zimní radovánky, zvýhodněné vstupy a komedii s prvky hororu nabídne příští týden

16. 12. 2018 | | Studentský život zima

První týden zkouškového období je koečně tady a spolu s ním také zimní radovánky v podobě bruslení a vánočních koncertů. Navštívit můžete také Národní technické muzeum za zvýhodněné ceny nebo rekonstrukci návratu T. G. Masaryka z exilu.  Odpočinek najdete u premiéry představení Tombs Family, který si nastudoval divadlení soubor VŠE s Bojkou v zádech.

Pondělí 17.12.

Začíná se zkouškové období. To bude trvat až do 1. února.

Naposledy v tomhle semestru proběhne zasedání Akademického senátu VŠE. Zasedání začne ve 13:00 v zasedací místnosti NB 169. S námi ho můžete sledovat online.

Kasárna Karlín zve všechny milovníky bruslení na kluziště, které zde bude otevřené celý týden vždy od 13:00 do 19:00 (přes víkend do 20). Více informací naleznete na tomhle odkaze.

Úterý 18.12.

Na Vysoké škole ekonomické se bude konat Den otevřených dveří všech fakult. Začátek je v 9:00 a končí ve 14:00. Celá akce proběhne v átriu Rajské budovy. Návštěvníci se můžou těšit kromě prezentace fakult také na prohlídku školy nebo ukázky přijímacích testů.

Středa 19.12.

Národní technické muzeum snížilo při příležitosti výročí úmrtí Václava Havla v tento den vstupné na 50 korun. Snížené vstupné platí pouze pro hlavní budovu muzea v Praze.

Divadelní soubor VŠE S bojkou v zádech vás zve na premiéru představení Tombs Family, které se bude konat v Divadle na Prádle od 20:00. Jedná se o komedii s prvky hororu inspirovanou známou Addams family.

Pátek 21.12.

Kromě Kasáren bude možné navštívit kluziště také pražských Dejvicích na Kulaťáku. Otevřené bude každý den od 9 do 21:00.

Sobota 22.12.

Pokud chcete vidět, jak před sto lety vypadal návrat T. G. Masaryka z exilu do Prahy, přijďte ve 13:00 na Hlavní nádraží. Rekonstrukce prezidentského vlaku a doprovodního vlaku „100 let republiky“ přijdou na nádraží o 12:58 a 13:12.

Na Náplavce se budou celé dopoledne konat tradiční Farmářské trhy, tentokrát s vánočním zaměřením. Stánky budou otevřené standardně od 8 rána do 14 odpoledne.

Neděle 23.12.

Na Náměstí Jiřího z Poděbrat se bude konat Vánoční koncert, na kterém vystoupí břevnovský chrámový sbor za doprovodu smyčcového kvinteta. Celá akce proběhne od 15 do 16:00.

Mohlo by vás zajímat: