Známe finálovou desítku Miss Agro 2019

8. 4. 2019 | | PR články missagro

Praha, 24. března 2019 – Ve středu 20. března 2019 v Kruhové hale ČZU proběhl již 21. casting na finalistky Miss Agro 2019. Porota vybrala tradičně celkem 10 dívek.

V porotě jsme tradičně našli Petru Vyoralovou za Salonu Delta Most, DJ Roxtara, hlavního DJ akce, Aleše Kotrbatého, šéfredaktora iZUN.eu, Terezu Pánkovou, Miss Agro 2018, Terezu Zuzánkovou, Miss Sympatie 2018 a Vojtěcha Dvořáka jako jednoho z pořadatelů akce. Casting opět probíhal ve dvou kolech. V prvním kole se celkem 24 přihlášených dívek představilo porotě a ve druhém kole proběhla promenáda v plavkách a rozhovory s porotou.

Poté porota vybrala těchto deset finalistek:

1. Kateřina Bláhová, Provozně ekonomická fakulta, 3. ročník
2. Klára Vlašáková, Fakulta agrobiologie potravinových a přírodních zdrojů, 3. ročník
3. Kristýna Laiová, Provozně ekonomická fakulta, 2. ročník
4. Kristýna Hanušová, Technická fakulta, 4. ročník
5. Veronika Čermáková, Provozně ekonomická fakulta, 1. ročník
6. Eliška Pojerová, Provozně ekonomická fakulta, 5. ročník
7. Karolína Junková, Provozně ekonomická fakulta, 3. ročník
8. Diana Kratochvílová, Provozně ekonomická fakulta, 4. ročník
9. Sára Frankenfeldová, Fakulta životního prostředí, 1. ročník
10. Marie Růžičková, Fakulta životního prostředí, 2. ročník

Více informací o finalistkách a o celé soutěži naleznete na missagro.cz

Foto: iZUN.eu

Akci pořádá studentská organizace ČZU MEDIA z.s., mimo jiné provozovatel webového portálu iZUN.eu, ve spolupráci se studentskou organizací ČZU:Go! z.s.

Soutěž Miss Agro 2019

Miss Agro je jediná oficiální soutěž krásy České zemědělské univerzity v Praze. První ročník soutěže proběhl v roce 1999. Od prvního ročníku prošla soutěž velkým vývojem až k dnešní podobě jednoho z největších open air festivalů v Praze. Kromě soutěže krásy je akce spojena s hudebním festivalem. Miss Agro se koná v areálu České zemědělské univerzity v Praze v městské části Praha 6 – Suchdol.

Česká zemědělská univerzita v Praze

ČZU je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku.

Kontakt pro novináře:

Bára Pohlová
PR manažer Miss Agro 2019
+420 774 061 096
pr@missagro.cz

Mohlo by vás zajímat: