O redakci

iList (dříve Studentský list) je nezávislé médium studentů Vysoké školy ekonomické v Praze. Vychází dvakrát za semestr v podobě tištěného časopisu. Práce redaktorů je dobrovolná a neplacená. Veškeré náklady na provoz redakce plynou z inzerce a prodejů tištěné verze. Cena jednoho výtisku je dvacet pět korun.

Naší snahou je vydávat objektivní, nezávislé zpravodajství a publicistiku o dění na VŠE a přinášet informace z kultury, sportu a ze života studentů.

Server www.ilist.cz, na kterém se právě nacházíte, je svébytné médium, sesterská mutace časopisu iList. Dříve se na něm přebíraly články z tištěného čísla, od počátku zimního semestru 2010 na něm ale najdete unikátní a aktuální zprávy ze všech oblastí studentského života na VŠE. Z tištěného čísla je uveřejňován jen omezený výběr a s několikatýdenním zpožděním. To nejlepší si budete muset koupit :-)

redakce iList

Studentský list založili v roce 1999 studenti vedlejší specializace Ekonomická žurnalistika. Prvním šéfredaktorem byl Jaroslav Struhala. Na počátku měl SL osm stran a stál sedm korun. První internetovou verzí byl server Weberka, který se v roce 2003 přesunul na vlastní doménu. Přečtěte si více o historii.

Důležité kontakty:

Šéfredaktorka: Kristýna Kantková
Šéfeditorka: Klára Řepková
Šéfeditor webu: Filip Kubus
Manažerka inzerce: Natálie Netolická
Sazeči: Johana Amlerová, Kristýna Kantková
Manažerka propagace: Kateřina Pácalová
Manažerka distribuce: Marie Krejsová
Personalistka: Eva Svobodová
Manažerka redakce: Lucie Dušková

Členové redakce mají e-mailovou adresu ve tvaru jmeno.prijmeni@ilist.cz.

Schůze redakce se konají každé úterý v SB227 od 19:30.