Bagety á 15,- Kč nikde neexistují

22. 7. 2003 | | Nezařazené titulní obrázek

Strávníci menzy Jednota v Opletalově ulici jsou jejím vedením často informováni o dění ve světě. Tak se např. prostřednictvím v článku uvedené cedule dozvídají, že bagety za patnáct prostě nikde neexistují. Navazující vedlejší věta zdánlivě bez souvislosti upozorňuje i na fakt, že bez stravovacího kuponu je život na planetě Zemi prakticky nemožný.

Bagety á 15,- Kč nikde neexistují
Strávníci menzy Jednota v Opletalově ulici jsou jejím vedením často informováni o dění ve světě. Tak se např. prostřednictvím v článku uvedené cedule dozvídají, že bagety za patnáct prostě nikde neexistují. Navazující vedlejší věta zdánlivě bez souvislosti upozorňuje i na fakt, že bez stravovacího kuponu je život na planetě Zemi prakticky nemožný.

Strávníci menzy Jednota v Opletalově ulici jsou jejím vedením často informováni o dění ve světě. Tak se např. prostřednictvím této cedule dozvídají, že bagety za patnáct prostě nikde neexistují. Navazující vedlejší věta zdánlivě bez souvislosti upozorňuje i na fakt, že bez stravovacího kuponu je život na planetě Zemi prakticky nemožný. Toto hravé spojení však skrývá kvíz, ke kterému vede indicie skrytá v poslední větě sdělení. Pokladní, která náhle vstupuje do děje, zřejmě disponuje stravenkami, které předtím sama prodala. Toto tunelářství nejtěžšího kalibru je doprovázeno nenasytnou touhou ženy za pultem po kuponech blíže neurčeného původu. Když musí, tak musí! POCHOPILI JSTE?

Mohlo by tě zajímat: