Bakalářku odhlašujte devět dnů předem

13. 4. 2004 | | Nezařazené

Ke změně v zapisování souborných a bakalářských zkoušek došlo již na začátku února. Lhůta na přihlášení, po níž je seznam studentů postoupen odpovídající katedře, zůstala sedmidenní, ale odhlásit se můžete od začátku letního semestru naposledy devátý den před daným termínem. Za odhlášení ze zkoušky se v tomto případě považuje i změna termínu na termín pozdější.

V tomto semestru se již musíte rozhodnout o dva dny dříve, zda se na bakalářskou či soubornou zkoušku stihnete připravit.

Ke změně v zapisování souborných a bakalářských zkoušek došlo již na začátku února. Lhůta na přihlášení, po níž je seznam studentů postoupen odpovídající katedře, zůstala sedmidenní, ale odhlásit se můžete od začátku letního semestru naposledy devátý den před daným termínem. Za odhlášení ze zkoušky se v tomto případě považuje i změna termínu na termín pozdější. „S nápadem přišla Fakulta národohospodářská a děkani ze všech ostatních fakult s ním souhlasili,“ řekla vedoucí pedagogického oddělení Anna Fryčová.

Informaci o změně mohli studenti najít na webových stránkách školy, přesto o ní řada z nich neví. Řešilo se již několik případů, kdy se studenti včas neodhlásili a chtěli zkoušku omluvit. Na FMVFPH to není problém, u ostatních fakult si však pracovníci pedagogického oddělení nejsou zcela jisti.

Mohlo by tě zajímat: