Diskuzní večer s rektorem MU prof. Jiřím Zlatuškou

8. 3. 2004 | | Nezařazené

V návaznosti na úspěšné diskuzní večery vysokoškolských studentů s americkým velvyslancem C. R. Stapletonem a guvernérem ČNB Zdeňkem Tůmou si vás dovolujeme pozvat na další jedinečnou příležitost setkání s rektorem Masarykovy Univerzity v Brně Prof. RNDr. Jiřím Zlatuškou, CSc.

V návaznosti na úspěšné diskuzní večery vysokoškolských studentů s americkým velvyslancem C. R. Stapletonem a guvernérem ČNB Zdeňkem Tůmou si vás dovolujeme pozvat na další jedinečnou příležitost setkání s rektorem Masarykovy Univerzity v Brně

Prof. RNDr. Jiřím Zlatuškou, CSc.

Akce se koná ve středu 17. března 2004 od 18.00 hodin v Music Clubu N11, Národní 11, Praha 1.

Po úvodních slovech pana Zlatušky proběhne otevřená diskuze o současném stavu českého školství a o dalších zajímavých tématech. Diskuzi bude moderovat MUDr. Martin Jan Stránský, vydavatel politického a kulturního čtvrtletníku Přítomnost.

Na setkání je nutno přihlásit se předem na e-mailové adrese info@vydavatelstvimjs.cz nebo na telefonním čísle 222 075 600, kde Vám také rádi podáme veškeré informace týkající se této akce.

Účastníci mohou již předem zasílat otázky či témata, o kterých by rádi besedovali, na tutéž emailovou adresu.

Jiří Zlatuška se narodil 15. září 1957 v Brně. V letech 1988–1999 působil jako hostující Associate Professor na Department of Computer and Information Sciences na Universitě v americkém Delaware.V roce 1994 založil Fakultu informatiky MU. V roce 1998 byl zvolen rektorem MU v Brně a členem Rady vlády ČR pro výzkum a vývoj. V podzimních volbách v roce 2002 kandidoval jako nezávislý do Senátu Parlamentu České republiky s cílem podpořit strukturu politického zastoupení v Parlamentu České republiky.

Mohlo by tě zajímat: