Doprodej vstupenek na ples proběhne již v pondělí

30. 11. 2018 | | PR články, Studentský život, Zprávy ze školy Ples VŠE

Již v pondělí se bude v Lucerně konat devátý ročník Reprezentačního plesu Vysoké školy ekonomické. Zájemci, kteří si nestihli koupit lístek, tak mohou učinit ještě v den plesu ve vestibulu menzy Italská. Lístky budou dostupné v čase od devíti ráno do jedné hodiny odpoledne.

Ples VŠE je jedním z největších plesů v Evropě, kterého se každý rok zúčastní více než 3000 hostů. I letos se můžete těšit na skvělou hudbu, tanec, orchestr, půlnoční čardáš a latino show. Kromě toho také účastníkům zahraje kapela Jokers, vítěz letošní Soutěže kapel VŠE, která se konala v březnu. Na plese dále proběhne finálové kolo a následné vyhlášení vítěze soutěže VŠE hledá talent.

Jako každý rok, i letos má ples své hlavní téma. Celý večer se ponese v duchu andělů a ďáblů. Doporučuje se proto vzít si na sebe bílé, černé nebo červené oblečení, případně ho ještě doplnit tematickými doplňky. Nejlepší kostýmy se dočkají ocenění. Kromě klasických lístků na stání dostupných na prodejném místě ve škole jsou stále k dostání i lístky na sezení. Ty je možné koupit pouze na stránkách Ticketpro. Více informací se dočtete na oficiálních stránkách plesu.

Mohlo by tě zajímat: