Festival studentských filmů na VŠE

1. 11. 2001 | | Nezařazené

Ve středu 5. prosince se na Žižkově bude konat druhý ročník festivalu amatérských filmů studentů VŠE. Přehlídka studentských snímků se ve Staré aule poprvé uskutečnila loni před Vánocemi.

Ve středu 5. prosince se na Žižkově bude konat druhý ročník festivalu amatérských filmů studentů VŠE. Přehlídka studentských snímků se ve Staré aule poprvé uskutečnila loni před Vánocemi. Organizátor festivalu student Michael Bouda doufá, že se letos přihlásí dost účastníků: „Loňský festival byl celkem úspěšný, měli jsme 8 filmů. Stará aula byla plná.“ Nejlepší film vyberou i tentokrát diváci. Cena pro vítěze zatím zůstává v tajnosti. Pro obecenstvo bude stejně jako loni připravena soutěžní otázka týkající se některého z uvedených snímků.

Promítání filmů skončí před desátou hodinou večerní, kdy se škola uzavírá. Celá akce by však měla pokračovat: „Teoreticky se chystá after-party. Rád bych, aby tam hrála nějaká kapela nebo aspoň DJ. Pojede se až do rána,“ přibližuje své plány Michael Bouda. „Uvidíme, jestli se nám podaří sehnat nějaký klub, kde by se mohla party uskutečnit,“ dodává.

Se svým amatérským video-snímkem se může do soutěže zapojit prakticky každý. Přihlásit se lze přes e-mail na adrese misa.cek@centrum.cz nebo na telefonu 0604/755335.

Mohlo by tě zajímat: