Homecoming překvapil účastí. Kromě přednášek a vystoupení byla i možnost obnovit si promoční slib

27. 10. 2023 | | Zprávy ze školy 394669023_717921797042757_8695938696655979228_n

Dne 21. října se uskutečnil dlouho očekávaný Homecoming, největší absolventská akce v historii Vysoké školy ekonomické (VŠE) u příležitosti jejích sedmdesátých narozenin. Sobotu nabitou přednáškami, veletrhem MBA programů a studentských spolků či prohlídkami prostor VŠE si nenechalo ujít přes 3000 návštěvníků.

Oficiální program odstartoval v deset hodin dopoledne. Od té doby byly návštěvníkům k dispozici desítky odborných přednášek a workshopů zaměřených na témata jako digitalizace účetnictví, práce s umělou inteligencí či dokonce workshop ohledně vína. Bylo si tedy opravdu z čeho vybírat! V Italské budově byla připravena fotostěna s vtipnými doplňky a malí návštěvníci měli možnost poskládat si puzzle, zahrát si hru „Cornhole“ či si nechat na tvář namalovat svého oblíbeného pohádkového hrdinu.

Kromě přednášek si návštěvníci mohli vychutnat i kulturní část v podobě vystoupení Orchestru VŠE, folklórního souboru Gaudeamus a pěveckého souboru Musica Oeconomica Pragensis. Starší absolventy čekala ve Vencovského aule možnost obnovení promočního slibu. A jako na každé správné narozeninové oslavě, ani tady nemohl chybět dort. Rektor VŠE Petr Dvořák ho společně s vedením VŠE slavnostně zakrojil v atriu Rajské budovy ve 12:30. Zakrojení předcházel rektorův projev k výročí sedmdesáti let od založení školy.

Podvečer patřil zejména alumni setkáním napříč fakultami a jednotlivými programy. Akci završil koncert kapely AJN Kesl Buntes a následně afterparty s DJ Andy Roadem. Jménem celé redakce bychom rádi VŠE popřáli všechno nejlepší!

Foto: Facebook VŠE

Mohlo by tě zajímat: