Hororskop na zkouškové období

21. 5. 2002 | | Nezařazené

Redakce BULVY připravila ve spolupráci s předními světovými astrology a věštci pro studenty Vysoké školy ekonomické exkluzivní horoskop pro zkouškové období. Nahlédněte i vy do hvězd a zjistěte, co vás čeká a nemine.

Kozoroh

Vaši zvědavost a touhu po cestování ukojí návštěva areálu VŠE na Jižním Městě. Nespoléhejte jen na vlastní síly, neboť se můžete lehce ztratit. Pozdní příchod zaviní, že nestihnete vypracovat otázku číslo pět. Neberte to nijak tragicky, protože otázka číslo pět byla stejně jenom chyták. Nedostatky ve vědomostech můžete nahradit výmluvností, ale na partnera to raději nezkoušejte.

Vodnář

Ženy ve znamení vodnáře by měly odložit svůj ostych. Makro-výstřih se osvědčí nejen na zkoušce z makroekonomie. Selský rozum a diplomatické chování vaše šance na úspěch ještě zvýší. Negativní stránky temperamentu, které potlačíte při zkoušce, se objeví v partnerském vztahu. Dávejte si pozor na zdivočelé psy bez košíku – koušou.

Ryby

Nepříjemné překvapení vás může potkat v menze. Srbské rizoto v sobě bude skrývat víc, než byste od něj očekávali. Profesoři pak nebudou spokojeni, pokud budete při písemkách courat na WC. Na toaletě přijdete na vynikající nápad, který ale zapomenete dřív, než si ho stačíte poznamenat. Málomluvnost vám bude při zkoušce zbytečně na překážku. Zachráníte kolegu, když mu pomůžete vypnout hydrant ve třetím patře staré budovy.

Beran

Vaše tvrdohlavost vám může být na škodu. Neopodstatněné lpění na svém názoru může změnit zkoušku na velmi nepříjemný rozhovor. Zkuste něco nového – kupte si nová skripta z matematiky. Saturn napovídá, že vsadíte na správného koně. Opatrně při práci s koblihou – marmeláda na blůze či kravatě může udělat své.

Býk

Zjistíte, že zkouška pro vás tolik neznamená, že je to jenom hra. Neštěstí ve hře pro vás bude štěstím v lásce. Přestože většinu zkoušek neuděláte, budete se cítit šťastní. Pokud ucítíte, že se vám zapalují lýtka, neváhejte využít hydrant ve třetím patře staré budovy. Je načase se probudit ze snění a začít si shánět omluvenky na zkouškové období – budete je potřebovat.

Blíženci

Čekají vás výdaje se skripty, které namísto do kopírky omylem strčíte do skartovače. Nápaditost vám však umožní využít takto upravená skripta jako taháky. Bližší sesednutí při písemkách vás zláká k nevinnému flirtu, který skončí ve filmovém klubu VŠE, přestože tento už ani nebude promítat. Při opisování si dejte pozor, abyste na test neopsali i sousedovo jméno.

Rak

Investice do vzdělání se vám v budoucnu mnohokrát vrátí. Nezapomeňte, že i tisícikoruna pečlivě zasunutá do indexu je takovouto investicí. V bazaru se vám podaří výhodný prodej. Štěstí vám bude přát i ve frontách na termíny, ovšem v zaměstnání vám už takový postup nehrozí. Pokud ráno rozbijete zrcadlo a přes cestu vám přeběhne černá kočka, bude lepší, když zkoušku strávíte na zahrádce U Houdků.

Lev

Období duševní i fyzické vitality v květnu skončí. Špatný odhad zkoušejícího a ironické zlehčování problémů vás povedou od jednoho neúspěchu k druhému. Zprávy ze školy vás už nemusejí zajímat, protože vyletíte. Jste prostě nejslabší a život vám dal padáka. Pokud psychicky nevydržíte, tak už vám žádný horoskop nepomůže.

Panna

Zkouškové období bude zejména pro dívky zlomové. Mnoho z nich nejen změní znamení, ale přibudou i starosti s dětmi. Dejte průchod svým citům a na výsledcích v indexu se to projeví. Bariéry vašeho dalšího postupu odstraní váš charismatický úsměv. Kromě sympatií okolí vám toho moc nezbylo, tak se snažte je neztratit. Opatrně při nákupech v bazaru.

Váhy

Jestli zvažujete, zda poslat za sebe na zkoušku někoho jiného, tak si pospěšte, protože mnoho přátel se k vám brzy obrátí zády. Opustí vás partner a bohužel s sebou vezme i byt a auto. Kapka alkoholu na kuráž vám při zkoušce pomůže. Naopak zapíjení úspěchu či žalu zavání cirhózou. Venuše v konjunkci s vaší holou prdelí nabádá k navázání nové známosti, které nepůjde jen o peníze.

Štír

Náhlá změna vztahu vyučujícího k vaší osobě nemůže být nevinná. Partnerovi se nesnažte nic vysvětlit, stejně vás nepochopí. Od záměru vzít na sebe větší míru rizika vás neodradí ani kovariační matice. Pozkouškovou eufórii vystřídá deprese, když zjistíte, že jste index již před několika dny propili, ale nemůžete si vzpomenout v jaké hospodě.

Střelec

Muži ve znamení střelce by si měli dát pozor především na banánovou slupku ve třetím patře. Nástrahy vás však čekají nejen ze strany odboru úklidu. Nepříjemnost úrazu bude vykoupena větší shovívavostí zkoušejícího. Budete-li sádrou vyučujícímu vyhrožovat, počítejte s tím, že se budete jednou muset omluvit. Mimo jiné ztratíte svého zdivočelého psa.

Mohlo by tě zajímat: