Kandidáti na krále a královnu Majálesu za VŠE vás zvou na Majálesový průvod

22. 4. 2019 | | Studentský život pruvod1

Ahoj studentky a studenti,

již tento víkend se zas uskuteční Majálesový open air, kde kromě bohatého programu a mnoha interpretů vrcholí i měsíc studentských oslav a přátelského meziuniverzitního soupeření. Právě my studenti jsme centrem všeho dění, a proto teď zbystřete!

Celý měsíc jsme jako Král a Královna za VŠE bojovali za naši univerzitu v různých disciplínách. Stříleli jsme z luku, běhali v bludištích i ulicích Prahy a minulý týden jsme i veřejně debatovali s reprezentanty ostatních univerzit. Máme dobře nakročeno k obhajobě loňského vítězství. Teď ale potřebujeme i Vás a nechceme po Vás nic menšího, než abyste si s námi užili velké finále celého měsíce a byli s námi v centru dění!

Vše začne už ráno. V 9:30 se na rohu ulic Jungmannova a Vodičkova rozejde velký studentský průvod. Loni se naší univerzitě podařilo rozburácet ulice Prahy. Vidět byla i VŠE Haka, kterou si s nadšením fotili a natáčeli turisté z celého světa. Letos do průvodu, ve kterém půjdou stovky studentů, přibudou i některé kapely, co na Majálesu hrají, takže bude rachot. Každý, kdo má rád VŠE, je zván, aby se zapojil. Stačí vám pouze bílá část oblečení, ať je vidět, za koho kopete. Přijďte s námi zas udělat pořádný průchod Prahou, který překoná i ten loňský!

I na místě nebudeme pozadu, v Letňanech najdete velké studentské městečko, které si vybudují studenti jednotlivých univerzit. Přijďte se podívat na spolky a jejich program nebo zkrátka jen pokecat se spolužáky. Důvodů jsou desítky. Na místě u vstupu na open air rovněž můžete útržkem ze svého lístku podpořit svoji univerzitu v hlasování o nejlepšího krále. I toto hlasování se počítá do celkového skóre, tak nesmíte minout hlasovací totem!

Naše univerzita je skvělá, neposkytuje nám jen vzdělání, ale i prostor pro vznik tisíce přátelství a skvělé studentské atmosféry. Pojďme jí to vrátit tím, že pro ni zase vyhrajeme Majáles a rozjedeme to na průvodu!

Těšíme se na Vás!

Martin a Martinka, kandidáti za VŠE

Hlasovat online pro kandidáty za VŠE můžete zde pro krále Martina VŠEmohoucého a zde pro královnu Martinu.

Mohlo by tě zajímat: