Koleje se znovu otevřou v plném rozsahu od začátku zkouškového

4. 5. 2020 | | Zprávy ze školy Koleje, Blanice

V návaznosti na usnesení vlády a harmonogram akademického roku pro letní semestr 2019/2020 se Správa účelových zařízení VŠE (SÚZ) rozhodla od 18. května, tedy od začátku zkouškového období, otevřít koleje v plném rozsahu. Studenti, kteří využili slevy na ubytování a nyní platí jen 20 % z řádného kolejného, se budou moci od tohoto data znovu vrátit na kolej.

Tato sleva, o kterou mohli požádat do konce března, jim bude ponechána do 17. května. Od 18. května bude znovu obnovena plná cena kolejného a bude od té doby účtována. Splatnost doúčtované pohledávky bude do 31. května.

Pokud budou nyní tito studenti chtít ukončit ubytovací smlouvu, bude jim to umožněno bez sankce se zkrácenou výpovědní lhůtou do konce května. Výpověď je nutné podat do 17. května prostřednictvím webového rozhraní ISKAM v sekci Ubytování – Výpověď ubytování.

Pozdější zrušení ubytování bude možné pouze s již standardní měsíční výpovědní lhůtou podle platných Všeobecných ubytovacích podmínek SÚZ VŠE. Všechny ostatní ubytovací smlouvy zůstávají v platnosti.

Mohlo by tě zajímat: