Koncert pro Palacha a zabijačka v muzeu – týdenní přehled akcí

21. 1. 2019 | | Studentský život, Zprávy ze školy vse

Zkouškové období se již překlenulo do druhé poloviny a mnozí z vás ho začínají pomalu ukončovat. Pokud nevíte co s volným časem, nebo jen hledáte příležitosti k prokrastinaci, můžete se inspirovat naším přehledem akcí. Čeká na vás například koncert pro Jana Palacha nebo přednáška o problémech sociálních sítí. V závěru týdne si můžete odpočinout na výstavě ledových soch a také na staročeské zabijačce.

Pondělí 21. ledna

V pondělí 21. ledna byla již potřetí v rámci zkouškového období znovu evakuována Vysoká škola ekonomická, a to z důvodu nahlášené bomby.

Úterý 22. ledna

Univerzita Karlova vás v rámci Palachova týdne zve na slavnostní koncert k poctě Jana Palacha s názvem Tisíce světel rozsvítím. Koncert se uskuteční v Rudolfinu od 19:30. Pod taktovkou Víta Novotného uslyšíte kromě jiných děl také příběh Poselství-Svědectví o smrti Jana Palacha od skladatele Jana Hanuše.

Hokejový tým HC Ekonom vás zve na zápas proti týmu Siemens Dominator, který se bude konat od 21:45Malé sportovní hale na Výstavišti Holešovice.

Středa 23. ledna

Pokud vás zajímají sociální sítě a problémy s nimi spojené, přijďte na přednášku absolventa VŠE Antonína Pavlíčka Hrozby na sociálních sítích“, která se koná v rámci projektu Absolventské středy. Přednáška se bude konat v místnosti RB 211 od 19:30.

Pátek 25. ledna

V prostorách Vencovského auly se bude konat Den otevřených dveří Fakulty financí a účetnictví. Akce bude probíhat od 9:00 do 13:00.

Sobota 26. ledna

Na střeše Galerie Harfa bude až do soboty 27.1. probíhat výstava ledových soch. Hlavní tématikou výstavy jsou komiksové postavy.

Pokud chcete zažít atmosféru poctivé staročeské zabijačky, přijďte do Zemědělského muzea na Letné na akci s názvem Letenské prase aneb Zabijačka v muzeu. Probíhat bude od 10:00 do 17:00.

Foto: archiv iListu

Mohlo by tě zajímat: