Martin Rey se stává novým ředitelem Rozvojového a poradenského centra VŠE

7. 1. 2021 | | Zprávy ze školy martin rey

Rozvojové poradenské centrum Vysoké školy ekonomické (RPC VŠE) má nového ředitele. 1. ledna 2021 nahradil bývalého ředitele Jiřího Knapa Martin Rey.

Rey již dříve v RPC působil, a to na pozici event managera. Pořádal celoškolní akce jako je například Ples VŠE nebo Veletrh Šance. Ve své nové pozici, do které byl jmenován rektorkou VŠE Hanou Machkovou, bude zodpovídat za veškerou činnost a strategii RPC.

„Vážím si důvěry, kterou do mě škola jmenováním na pozici vkládá. Sice jsem teprve na začátku, ale již přemýšlím o způsobech, jak zlepšit kontakt mezi praxí a naší školou a jak zlepšit služby RPC směrem k našim studentům a absolventům. V průběhu prvních měsíců ve funkci plánuji přichystat nové příležitosti, které by měly být atraktivní pro studenty i partnery z firemní praxe. Těším se, až pomine pandemie a opět budeme moct pozvat studenty i absolventy na oblíbené akce,“ vyjádřil se pro iList ke svému jmenování do funkce Martin Rey.

Rozvojové a poradenské centrum (RPC) Vysoké školy ekonomické (VŠE) především zprostředkovává kontakty mezi firemní praxí a studenty, zabývá se ale i zpracováním partnerských smluv, inzercí nabídek práce, kariérním poradenstvím, či správou absolventského portálu. Na starost má i organizaci akcí, jako jsou právě zmíněný Ples VŠE nebo Absolventský večer.

Foto: Vysoká škola ekonomická

Mohlo by tě zajímat: