Monopol jarovských barmanů se rozrostl na Roosveltku

3. 3. 2004 | | Nezařazené

Nová obsluha i interiér vítají návštěvníky v baru na Roosveltově koleji. Provozovatelem se stala společnost ROJI Jindry Tůšové, která již studentům poskytuje zábavu v barech na kolejích Jarov F a G. „Společnost paní Tůšové byla vybrána bez výběrového řízení, protože s ní máme výborné zkušenosti. Vždy platili včas,“ uvedl ředitel Správy účelových zařízení ing. Drahoslav Zerzáň.

Nová obsluha i interiér vítají návštěvníky v baru na Roosveltově koleji. Provozovatelem se stala společnost ROJI Jindry Tůšové, která již studentům poskytuje zábavu v barech na kolejích Jarov F a G. K restauračním zařízením zmíněné společnosti patří také restaurace Juve v přízemí koleje Jarov B. „Společnost paní Tůšové byla vybrána bez výběrového řízení, protože s ní máme výborné zkušenosti. Vždy platili včas, takže není důvod, abychom jim nevěřili. Navíc vypsat tendr není naší povinností,“ uvedl ředitel Správy účelových zařízení ing. Drahoslav Zerzáň.

Bývalý provozovatel baru Viktor Molhanec se rozhodl vypovědět smlouvu, protože nestíhal zároveň studovat. „Strávil jsem tam dva roky, ale úplně jsem kašlal na školu. Nicméně nynější postup SÚZ mě překvapil. My prošli výběrovým řízením. Skončili jsme druzí, ale vítěz, který nabídl vyšší nájem, než my, to za pár týdnů vzdal. A tak nám SÚZ nabídla, abychom to přece jen zkusili,“ řekl Molhanec.

Když se rozhodl skončit, sehnal si sám náhradního provozovatele, který jej byl ochoten vyplatit a pokračovat v zaběhlých kulturních akcích. „Poslali na SÚZ žádost s nabídkou, dodnes nedostali odpověď. Zato pan Tůša nám nabídl tak směšné peníze za vybavení, do nějž jsme sami investovali, že jsme raději vše odvezli. Proto to tam teď vypadá jako na nádraží,“ vysvětluje Molhanec. S tím však nesouhlasí ředitel SÚZ: „Zatímco na bývalé vedoucí baru jsme měli několik stížností, na nové mám zatím jen pozitivní ohlasy. Sám jsem se tam však zatím podívat nebyl,“ připouští Zezráň.

Mohlo by tě zajímat: