Napiš recenzi a odleť

20. 11. 2004 | | Nezařazené

Chceš získat letenku, digitální fotoaparát nebo poukázku na knihu za uveřejnění vlastního názoru? Centrum pro finance a trhy pořádá soutěž o nejlepší recenzi na předmět vyučovaný na VŠE nebo na učebnici vydanou autory z naší školy. Soutěž se týká předmětů a učebnic z oborů Finance, Hospodářská politika a Ekonomie. Recenze by měla být dlouhá přibližně dvě strany A4 a odevzdaná do 30. listopadu.

Chceš získat letenku, digitální fotoaparát nebo poukázku na knihu za uveřejnění vlastního názoru? Centrum pro finance a trhy pořádá soutěž o nejlepší recenzi na předmět vyučovaný na VŠE nebo na učebnici vydanou autory z naší školy. Soutěž se týká předmětů a učebnic z oborů Finance, Hospodářská politika a Ekonomie. Recenze by měla být dlouhá přibližně dvě strany A4 a odevzdaná do 30. listopadu. Hodnotit je budou prof. Milan Sojka z FSV UK, Pavel Kohout z PPF, Pavel Novotný z nakladatelství Management Press a člen Centra pro finance a trhy. Důležité jsou literární i odborné kvality a výsledky budou vyhlášeny do poloviny prosince. Své recenze zasílejte na adresu ceft@ceft.cz. Bližší informace získáte na stránkách http://www.ceft.cz. Soutěž má plnou podporu rektorky VŠE a nakladatelství Management Press.

Mohlo by tě zajímat: