Nový informační systém dostane i škola

7. 4. 2005 | | Nezařazené

Nejen studijní informační systém se bude v brzké době měnit. Systém pro vnitřní potřeby školy má stát daleko více než 16 milionů korun, na kolik přijde ten pro výuku. Škola zahájila výběr dodavatele integrovaného ekonomického informačního systému, který budou využívat všechny útvary školy. Do výběrového řízení se přihlásili dva účastníci.

Nejen studijní informační systém se bude v brzké době měnit. Systém pro vnitřní potřeby školy má stát daleko více než 16 milionů korun, na kolik přijde ten pro výuku.

Škola zahájila výběr dodavatele integrovaného ekonomického informačního systému, který budou využívat všechny útvary školy. „Kromě standardních modulů jako je controlling, personalistika a podobně požaduje VŠE i specifické části, například pro podporu ediční činnosti,“ přibližuje prorektor pro informatiku Igor Čermák.

Do výběrového řízení se přihlásili dva účastníci. Společnost LCS International nabízí cenu přesahující 93 milionů, oproti tomu konsorcium firem Siemens Business Services a Varias CZ navrhuje cenu přibližně 40 milionů. „Komise začala pracovat teprve před čtrnácti dny. Jedním z předmětů zjišťování bude právě rozdílnost nabízených cen,“ dodává Čermák.

Výsledky výběrového řízení by podle Čermáka měly být známy během dvou měsíců. Více o nich i o novém ekonomickém informačním systému se dozvíte v květnovém čísle Studentského listu.

Mohlo by tě zajímat: