Rektorský sportovní den nabídne až 12 sportů. Podívejte se, co vás čeká

16. 4. 2018 | | Studentský život, Zprávy ze školy sportovni_management

Na středu 18. dubna je na ekonomce vyhlášen rektorský sportovní den. Centrum tělesné výchovy a sportu (CTVS) na tento den tradičně připravuje dobrovolný sportovní program, kterého se mohou zúčastnit studenti i zaměstnanci školy. Aktivit je i letos přichystáno nespočet a jsou zdarma. iList připravil seznam, který vám může pomoci s výběrem.

Basketbal & Streetball

Basket se bude hrát jako turnaj smíšených týmů 3 + 2, od 9:30 do 12:30 na venkovním kurtu v areálu na Jarově. V případě nepříznivého počasí se turnaj bude konat od 13.00 ve sportovní hale VŠE Na Třebešíně. Streetball začíná od 13:30 taktéž na Jarově do 15:00. V případě nepřízně počasí se však turnaj konat nebude. Přihlašování probíhá prostřednictvím e-mailu: fialar@vse.cz do 16. dubna.

Intensive Dance

Student ekonomky Vojtěch Sosna si připravil lekci tzv. intenzivního tance. Během lekce se stihne zhruba deset tanečních sestav na latinskoamerickou a moderní hudbu. S sebou je důležité mít sportovní oblečení a obuv, ručník a pití. Lekce proběhne od 19:45 do 21:00 v tělocvičně IB307 na Žižkově.

Fotbal

Fotbalové zápasy se budou konat v úterý 17. dubna i ve středu 18. dubna. Konkrétně v areálu kolejí Jarov na Umělé trávě třetí generace  v Biskupcově ulici. V úterý se kapacitně počítá se zápasy šesti týmů dvakrát po sobě. První si zahrají od 9:00 do 13:30 (Skupina A), skupina B se utká mezi 14:00 a 18:30. Z úterního klání postupují tři týmy z každé skupiny do středečního play-off.

Finálové boje proběhnou ve středu od 15:00 do 19:30. Všechny týmy odehrají tři zápasy a slavnostní vyhlášení se bude konat od 19.30. Turnaj je určen primárně studentům VŠE, v případě menšího zájmu bude otevřen i ostatním.

In-line

Během rektorského sportovního dne nebude chybět ani in-line bruslení. Zájemci se sejdou v 10.45 před menzou Jarov a poté od 11.00 do 13.00 budou bruslit na okruhu in-line dráhy Jarov. Prostor bude také pro zdokonalování individuální techniky a soutěže čtyřčlenných týmů. Je nutné přinést si vlastní brusle, přilbu a chrániče.

Funkční kruhový trénink

Kruhový trénink se bude konat od 11.00 do 12.30 v tělocvičně Staré budovy na Žižkově pod vedením vyučujících Čermákové a Fabiána. Přihlásit se je možné zasláním zprávy na e-mail: gabriela.cermakova@vse.cz.

Turistická vycházka

I letos se bude konat již tradiční turistický výlet. Sraz je ve středu v 10.00 před nádražím v Klánovicích, vhodné spojení je vlakem z Masarykova nádraží v 9.31, příjezd do Klánovic je pak v 9.52. Plánovaná délka trasy je přibližně patnáct kilometrů.

Volejbal

Volejbalový turnaj se bude konat na kolejích Jarov, v případě nepřízně počasí pak v hale Třebešín. Systém turnaje je 4+2 členové muži a 2 ženy, přičemž žen může být i více. Turnaj proběhne od 9.00 do 14.00 a je požadována vyšší výkonnost. Pro přihlášení na turnaj je nutné svůj tým přihlásit prostřednictvím mailu na adresu: jinmus@seznam.cz.

Beach volejbalový turnaj smíšených týmů

Turnaj v plážovém volejbalu se bude konat v beachklubu Ládví. Týmy budou rozděleny podle výkonnosti. U nižší výkonnosti se bude hrát na písku ve složení dva muži a dvě ženy v týmu, u vyšší výkonnosti pak jeden muž a jedna žena. Přihlašování již skončilo.

Florbalový turnaj

Tento turnaj je určen hráčům všech úrovní. Konat se bude ve sportovní hale na Třebešíně od 13.00. Florbalové hole a míčky je možné půjčit na místě. Každý tým má však za úkol zajistit rozhodčího, což může být jeden z hráčů. Přihlašování probíhá zasláním zprávy na e-mail: pachl@vse.cz

Badminton

Na venkovním hřišti v areálu studentských kolejí na Jarově se bude hrát také badminton, a to od 14:00 do 16:00. V případě nepříznivého počasí bude akce zrušena. Přihlašování probíhá do úterý 17.dubna na e-mail vebr@vse.cz. Míčky a rakety budou v omezené míře k zapůjčení.

Mohlo by tě zajímat: