Rychlá změna ve vedení školy

13. 10. 2003 | | Nezařazené

Novým prorektorem pro pedagogiku se na počátku tohoto akademického roku stal profesor Vojtěch Krebs. Nahradil tak docenta Petra Musílka, který funkci zastával pouze několik měsíců. Konkrétní kroky na svém novém působišti zatím neprozradil: „Ve své funkci se budu snažit naplňovat volební program současné paní rektorky, který se týká zejména inovace studijních programů a metod výuky.“

Novým prorektorem pro pedagogiku se na počátku tohoto akademického roku stal profesor Vojtěch Krebs. Nahradil tak docenta Petra Musílka, který funkci zastával pouze několik měsíců.

Docenta Musílka si většina studentů spojuje s nově zavedeným a často kritizovaným přípravným týdnem. „Problémy, které vznikly v souvislosti se zavedením tzv. přípravného týdne jsou mi dostatečně známy. Společně s proděkany pro pedagogiku jednotlivých fakult se pokusíme na poradě 26.září nalézt taková opatření, aby se situace neopakovala,“ uvedl profesor Krebs.

Konkrétní kroky na svém novém působišti zatím neprozradil: „Ve své funkci se budu snažit naplňovat volební program současné paní rektorky, který se týká zejména inovace studijních programů a metod výuky.“ Nový prorektor je zároveň i vedoucím katedry sociální politiky, nicméně se domnívá, že nebude mít problémy zvládat obě funkce současně.

Mohlo by tě zajímat: