SaltGame pomůže studentům najít skrytý potenciál a silné stránky. Výherce pojede na stáž do Kapského Města

22. 3. 2022 | a | Kariéra, PR články, Studentský život SaltGame

Osobnostní testy, seberozvojový koučink, intenzivní nalejvárna od zkušených mentorů a lidí z byznysu, bootcampy, soutěže a bohatý networking. To je jen zlomek toho, co čeká na účastníky několikakolové hry SaltGame, kterou v Česku organizuje mezinárodní startup SaltPay. Studenti nebo mladí profesionálové díky ní objeví svůj skrytý potenciál a budou mít možnost rozvíjet svůj talent. Podmínky budou mnohdy extrémní, do finále proto postoupí jen ti nejlepší. Na výherce čeká třítýdenní stáž v Jihoafrické republice, kterou mu organizátoři připraví na míru.

„Celá řada mladých lidí má nejrůznější skryté talenty a mnohdy o tom ani neví. Chceme jim pomoct objevit sami sebe a trošku je také nasměrovat v rozvoji jejich kariéry. Do hry se můžou zapojit středoškoláci, vysokoškoláci, ale i další mladí lidé, kteří hledají změnu a nový profesní směr,“ říká Barbara Třeslínová ze SaltPay, která se podílí na organizaci SaltGame, a dodává: „Rádi bychom mladým lidem rozšířili obzory, posunuli hranice jejich komfortní zóny a podpořili jejich podnikavost a dravost.“

Zájemci se do hry můžou zapojit tak, že vyplní a odešlou krátký formulář na webových stránkách SaltGame. Na soutěžící následně čekají tři online kola, v nichž si pomocí několikaminutového testu a dvou dotazníků vyzkouší, jak reagují na různé situace. Zjistí také, jaké jsou jejich silné stránky a schopnosti a jaký mají osobnostní profil.

Pro ty, co úspěšně projdou počáteční online fází a organizátoři je vyhodnotí jako vhodné a odolné kandidáty pro další kola, SaltPay připravuje na první polovinu dubna 2022 tzv. bootcampy. Půldenní intenzivní nalejvárnu a koučink od zkušených mentorů, kteří za sebou mají řadu úspěchů, ale i fuckupů a svému oboru dobře rozumí. Účastníci budou pod jejich drobnohledem pracovat také na týmovém úkolu – případové studii. Na závěr se počítá s networkingem, kde se soutěžící navzájem lépe poznají.

Zhruba dvacítku nejlepších, kteří postoupí z bootcampů (kapacita jednotlivých akcí bude omezena, organizátoři jich proto uspořádají několik, každý se může účastnit pouze jednou) čeká v týdnu od 18. dubna dvoudenní velké finále. Finalisté se můžou opět těšit nejen na mentoring od startupových hvězd, ale i extrémní soutěže, při nichž se možná dostanou až na hranici svých možností – fyzických i psychických. „Chceme, aby SaltGame účastníky něco naučila, ale zároveň se i bavili. Je nám jedno, co dosud dělali a co studovali, chceme všem dát stejnou příležitost. Musí na sobě ale chtít zamakat,“ vysvětluje Alena Rybínová, která celou soutěž v SaltPay Česká republika koordinuje.

Výherce SaltGame získá třítýdenní pobyt v Kapském Městě v Jihoafrické republice. Týden stráví na safari, na plážích s tučňáky nebo jinými volnočasovými aktivitami. Na zbylých 14 dní mu organizátoři ušijí stáž na míru, která může zásadním způsobem změnit jeho život.

Přestože výherce může být jen jeden, neprohloupí ani ostatní soutěžící. Proč byste se měli přihlásit i vy? Zjistíte řadu informací o svém osobnostním profilu, kdo a co v životě vás ovlivňuje a kudy byste se mohli dále profesně ubírat. Získáte dokonalý přehled o svých silných stránkách a jako bonus tipy pro další seberozvoj. Vedle toho poznáte nové lidi, získáte zajímavé kontakty i cennou zkušenost a zažijete prostředí mezinárodního startupu. Každý, kdo se do SaltGame přihlásí, může navíc soutěžit o merch. Na úspěšné luštitele miniher Hunting Game čekají například trička, mikiny, čepice, lahve na vodu nebo diáře. Do poslední chvíle si navíc nemůžete být jistí, že stáž v Kapském Městě nečeká právě na vás!

A co je vlastně SaltPay?

V Česku jste o téhle firmě pravděpodobně tolik ještě neslyšeli. Dost možná ale znáte český startup Storyous, který dodává obchodníkům pokladní a manažerský systém. Nejčastěji se s ním můžete setkat v restauracích, kde firma začínala. A právě Storyous se od začátku roku 2021 stal součástí portfolia firmy SaltPay. Fintechová skupina SaltPay poskytuje malým a středním podnikatelům platební služby, software a technologie, které ulehčují každodenní provoz a pomáhají řídit a rozvíjet jejich byznys. Dodává terminály pro přijímání plateb, vytváří integrace, které podporují řízení vztahů se zákazníky, dodavateli i zaměstnanci. Zjednodušuje platby faktur, objednávání i evidenci tržeb a snaží se automatizovat veškeré aspekty podnikání. SaltPay má v současné době více než tisíc zaměstnanců ve 14 pobočkách ve 12 zemích a neustále se rozšiřuje. Aktuálně obsluhuje více než 100 000 obchodníků, zejména v Evropě.

Foto: SaltPay

Mohlo by tě zajímat: