Školní erotika aneb k čemu se také hodí záchodky

28. 9. 2004 | | Nezařazené

Přepadne-li během přednášky mladou zamilovanou dvojici náhlá sexuální touha, není nutné se jí bránit. Následující článek shrnuje možnosti, kde ve škole takové neodkladné situace řešit. Záchodky jsou základním místem pro prožití společných důvěrných chvilek. Kabinky jsou většinou akusticky propojeny, proto je dobré hned na začátku zkontrolovat, zda jste v místnosti opravdu sami. Pozor také na později příchozí, v zápalu boje je lze snadno přeslechnout.

Přepadne-li během přednášky mladou zamilovanou dvojici náhlá sexuální touha, není nutné se jí bránit. Následující článek shrnuje možnosti, kde ve škole takové neodkladné situace řešit.

Záchodky jsou základním místem pro prožití společných důvěrných chvilek. Kabinky jsou většinou akusticky propojeny, proto je dobré hned na začátku zkontrolovat, zda jste v místnosti opravdu sami. Pozor také na později příchozí, v zápalu boje je lze snadno přeslechnout. Jestliže je venku tma, můžete zhasnout světlo. Vytvoříte tak intimnější atmosféru a hlavně na sebe případný narušitel upozorní rozsvícením. V kabince se rozhodně zamkněte.

Toalety na konci jednotlivých pater Nové budovy jsou oblíbené pro svůj klid a malou navštěvovanost. Prostředí to však není příliš vábné. Zejména dívky často požadují jistou estetičnost či snad dokonce romantičnost vybraného místa. Pak by jim mohly vyhovovat útulné kabinky u Nové auly, navíc částečně hlukově izolované. Pozor dejte na automatické splachování, které vás bez varování opláchne kdykoliv a kdekoliv.

Nevýhodou většiny toalet je jejich pohlavní dichotomie – mladík vycházející se slastným úsměvem z dámského záchodu působí přinejmenším divně. Takovému faux pas se vyhnete u společných záchodků pro dámy i pány. K nalezení jsou u počítačových učeben a ve čtvrtém patře Staré budovy.

Mimo zimní období je pro milostné hrátky doslova určena šatna ve Staré budově, velký prostor zakrytý před zvídavými pohledy závěsem. S ohledem na davy, které kolem procházejí k prodejně skript, je nutné omezit své zvukové projevy a být pokud možno potichu. Podlaha je studená, chvíle strávené v šatně tak může zpříjemnit třeba z domova přinesená deka.

Jen o pár metrů vedle začínají schody do skladu CO. Přestože je celé civilněobranné podlaží lákavé (zejména pro milovníky pryže a plynových masek), není pro náš účel příliš vhodné. Je tam vstup zakázán a často se tam pohybují techničtí pracovníci školy. O poznání lepší je suterén Nové budovy. Například hned pod schody se skrývá prostor odstíněný od přímých pohledů zvědavců. Těch kolem chodí poměrně dost, místo tak docení zejména milenci, které vzrušuje bezprostřední možnost přistižení.

Kdysi populární byla plošina u strojovny výtahů v nejvyšším patře Nové budovy. Náhodně rozestavěné kusy nábytku nabízely roztodivná zákoutí, ve kterých bylo možné se snadno schovat před světem. Atraktivita prostoru dramaticky poklesla poté, co byly skříně uklizeny a sestěhovány ke zdem. I tak se ale stále jedná o jedno z nejnerušenějších míst ve škole.

Prázdné třídy, ve kterých zrovna není výuka, přinášejí riziko náhlého příchodu někoho cizího. Proto se hodí jen pro nenápadné formy erotiky, které nevyžadují svlékání čehokoliv a které se v případě vyrušení snadno a rychle zamaskují.

Široké možnosti nabízí prostředí školních kanceláří. Od nich má ale klíč málokdo. Proto se tato varianta týká poměrně úzkého okruhu studentů a zejména některých vyučujících, kteří zde navazují nezávazné kontakty se studentkami. Přednosti jsou zřejmé – nerušené a relativně pohodlné místo, kde se můžete zamknout a bez obav realizovat svá nejtajnější přání.

Ať už si ale vyberete místo kterékoliv, dbejte nejdůležitějšího pravidla: Chovejte se tak, abyste nemuseli chovat.

Mohlo by tě zajímat: