Ota Zima

Kvůli koronaviru přišla SÚZ o 11 milionů za dva měsíce

Kvůli koronaviru přišla SÚZ o 11 milionů za dva měsíce

Kvůli pandemii koronaviru zaznamenaly koleje Vysoké školy ekonomické (VŠE) v březnu výrazný odliv ubytovaných, když se výměnní studenti začali vracet domů. Následně se odstěhovali i studenti, kteří na VŠE studují standardně. Koleje tak zůstaly poloprázdné a v období před plánovanou rekonstrukcí zaznamenaly výpadek příjmů. O tom, jak se Správa účelových zařízení (SÚZ) se situací vyrovnává,...

Ze stěhování studentů sešlo, zůstávají na svých původních kolejích

Ze stěhování studentů sešlo, zůstávají na svých původních kolejích

Studentům ubytovaným na kolejích Eislerova, Rooseveltova a Jarov II v pátek 3. dubna odpoledne přišel e-mail, který je informoval o rozhodnutí Správy účelových zařízení (SÚZ) Vysoké školy ekonomické v Praze je přestěhovat na jiné koleje. Stěhování, které mělo probíhat od pondělí 6. dubna do čtvrtka 9. dubna, však vedení SÚZ zrušilo ještě dřív, než začalo....

Další články