Téma nového iListu se zaměřuje na kariéru a život po škole

29. 10. 2019 | | Zprávy ze školy Nový iList

Semestr se dostal do půlky a průběžné testy jsou v plném proudu. Čím si lépe odpočinout od stresu z testů než novým iListem? Autoři se tentokrát na jeho stránkách zaměřili na kariéru a palčivou otázku „Co po škole?“.  Jako vždy v něm najdete zajímavé rozhovory, komentáře i užitečné rady a tipy.

Kde sehnat peníze na rozjetí vlastního podnikání a proč se rozhodnout pro crowdfunding vám prozradí spoluzakladatel portálu HitHit Aleš Burger. Poradí i s tím, jak vybudovat úspěšný projekt a jak přilákat zákazníky.

Hledáte si práci? Tak to určitě víte, že prvním krokem k úspěchu je správně zpracovaný životopis. Přečtěte si tipy, jak z něj dostat to nejlepší.

Peníze můžete získat i jinde než v práci, na pořádný balík si můžete přijít i pokud máte dobrý prospěch. Podívejte se do přehledu stipendií, kolik můžete dostat a do kdy je potřeba se o finanční příspěvek hlásit.

Pokud se vám blíží dvacáté šesté narozeniny, ale do konce studia vám ještě pár měsíců zbývá, určitě se vám bude hodit článek o tom, jaké změny vás čekají a o jaké výhody přijdete.

Rozhodujete se, zda se po získání inženýrského titulu, pustit ještě do doktorského studia, nebo už máte studium definitivně za sebou a vybíráte mezi korporátem a malou firmou? A jsou zkušenosti důležité, nebo vás radši všechno potřebné naučí až v reálné práci? I na to můžete najít odpovědi v prvním iListu tohoto akademického roku.

Na své si přijdou i sportovní nadšenci: navnaďte se na hokejový turnaj o Pohár hlavního města Prahy, který se uskuteční už tento čtvrtek, nebo si přečtěte, jak se fotbalisté VŠE připravují na mezinárodní turnaj v Číně.

Nové číslo si můžete koupit od úterý do pátku mezi menzami na Žižkově a u vrátnice na Jižním městě. Kromě toho bude k dostání i v menze a Café baru Deštník. A pokud papíru příliš nefandíte, elektronickou verzi najdete na Alza Media.

Mohlo by tě zajímat: