Ukaž, co umíš na soutěži Talent VŠE, a vyhraj 30 000 Kč

17. 11. 2022 | | Studentský život, Zprávy ze školy VSE-Talent22_post-1280x1280_v2

Studenty Vysoké škole ekonomické (VŠE) nezajímají pouze čísla, grafy, složité makroekonomické prognózy či nejlepší marketingové strategie, ukrývá se v nich mnohem víc. Mezi tisíci studenty, absolventy, pedagogy a dalšími akademickými pracovníky se nachází spousta nadaných sportovců, umělců či jinak talentovaných lidí. A právě pro ně pořádá VŠE soutěž Talent VŠE, jejíž hlavní výhrou je 30 000 Kč.

Do soutěže se může přihlásit kdokoliv z VŠE. V případě skupin musí být členové minimálně z padesáti procent studenti, absolventi, pedagogové či zaměstnanci VŠE. Účastnit se můžou i zájemci z minulých ročníků. Druh vystoupení není nijak limitován, fantazii se meze nekladou. Nicméně vystoupení musí být bezpečně proveditelné v prostorách VŠE a je zakázaná manipulace s otevřeným ohněm. Registrace je možná na tomto odkazu do 20. listopadu.

Soutěž je tvořena dvěma koly. První kolo proběhne 21. listopadu od 19:00 ve Vencovského aule bez přítomnosti diváků. Posouzeni zde budou všichni účastníci, kteří se osobně dostaví nebo zašlou video se svým představením. Ti nejlepší pak postoupí do velkého finále, které se uskuteční 24. listopadu od 19:00 opět ve Vencovského aule. Na velké finále mohou přijít podpořit účastníky také diváci. V obou kolech je nutné předvést stejné vystoupení.

Všichni postupující do velkého finále dostanou zdarma vstupenku na Reprezentační ples VŠE, kde pět finalistů bude mít možnost předvést své vystoupení a kde bude i vyhlášen vítěz soutěže. Pět nejlepších soutěžích získá finanční odměnu. Vítěz obdrží již zmíněných 30 000 Kč, druhé a třetí místo 15 000 Kč. Čtvrté a páté místo bude odměněno 10 000 Kč.

Ples VŠE se koná 28. listopadu v Paláci Lucerna. Letošním tématem je Glitter Gala, neboli ples ve třpytivém stylu. Doporučuje se proto zvolit třpytivý oblek či doplňky. Vstupenky se budou prodávat od 21. listopadu ve vestibulu Menzy VŠE na Žižkově. Na Jižní Městě prodej začne 23. listopadu a lístky bude možné zakoupit na vrátnici. Cena vstupenky činí 450 Kč.

Foto: Eventové centrum VŠE

Mohlo by tě zajímat: