Ukaž, co umíš na soutěži Talent VŠE, a vyhraj 30 000 Kč

1. 11. 2023 | | Studentský život, Zprávy ze školy 3428

Studenty Vysoké škole ekonomické (VŠE) nezajímají pouze čísla, grafy, složité makroekonomické prognózy či nejlepší marketingové strategie, ukrývá se v nich často mnohem více. Mezi tisíci studenty, absolventy, pedagogy a dalšími akademickými pracovníky se nachází spousta nadaných sportovců, umělců či jinak talentovaných lidí. A právě pro ně pořádá VŠE soutěž Talent VŠE, jejíž hlavní výhrou je 30 000 Kč.

Do soutěže se může přihlásit kdokoliv z VŠE. V případě skupin musí být členové minimálně z padesáti procent studenti, absolventi, pedagogové či zaměstnanci VŠE. Účastnit se můžou i zájemci z minulých ročníků. Druh vystoupení není nijak limitován, fantazii se meze nekladou. Nicméně vystoupení musí být bezpečně proveditelné v prostorách VŠE a je zakázaná manipulace s otevřeným ohněm. Registrace je možná na tomto odkazu do 3. listopadu.

Soutěž Talent Show je tvořena dvěma koly. Casting proběhne 7. listopadu ve Vencovského klubu bez přítomnosti diváků. Posouzeni zde budou všichni účastníci, kteří se osobně dostaví nebo zašlou video se svým představením. Ti nejlepší pak postoupí do velkého finále, které se uskuteční 23. listopadu ve Vencovského aule. Na velké finále mohou přijít podpořit účastníky také diváci. V obou kolech je nutné předvést stejné vystoupení.

Všichni postupující do velkého finále dostanou zdarma vstupenku na Reprezentační ples VŠE, kde pět nejlepších účastníků bude mít možnost předvést své vystoupení a kde bude i vyhlášen vítěz soutěže. Pět nejlepších soutěžících získá i finanční odměnu. Vítěz obdrží již zmíněných 30 000 Kč, druhý umístěný 20 000 Kč a třetí 10 000 Kč. Čtvrté a páté místo bude odměněno 5 000 Kč.

Naprostou novinkou v rámci Talent VŠE je soutěžní kategorie Talent Expo, která je určena všem talentům, kteří své umění nemohou předvést ve formě vystoupení, ale přesto mají jedinečné schopnosti, které se nebojí ukázat. Soutěžící se do této kategorie mohou přihlásit s výkresy, malbami, grafickými designy, fotografiemi nebo klidně sochami či básněmi.

Přihlásit se do Talent Expa lze stejným způsobem jako do Talent Show, průběh soutěže je ovšem odlišný. Nejpozději do 7. listopadu musí všichni účastníci odevzdat své výtvory. Nejlepší díla, která budou vybrána porotou, budou následně vystavena v atriu Rajské budovy. Deset nejlepších soutěžících obdrží jako cenu vstupenku na Reprezentační ples VŠE. První tři místa dostanou také finanční odměnu.

Ples VŠE se koná 4. prosince v Paláci Lucerna, letošním tématem je The Great Gatsby. Vstupenky se budou prodávat jeden až dva týdny před plesem ve vestibulu Menzy VŠE na Žižkově. Všechny důležité informace o plesu VŠE budou včas zveřejněny na sociálních sítích.

Foto: Eventové centrum VŠE

Mohlo by tě zajímat: