Dění na kolejích můžete změnit ve volbách kolejních rad

1. 11. 2004 | | Nezařazené

Stěžujete si na kolejní radu? Dostali jste jiný blok nebo pokoj, než jste chtěli? Vše můžete ovlivnit ve volbách do kolejních rad ve středu 10. listopadu mezi 20 a 22 hodinami. Kandidátní listina se uzavírá 3. listopadu.

Stěžujete si na kolejní radu? Dostali jste jiný blok nebo pokoj, než jste chtěli? Vše můžete ovlivnit ve volbách do kolejních rad ve středu 10. listopadu mezi 20 a 22 hodinami. Kandidátní listina se uzavírá 3. listopadu.

Volí se do kolejních rad všech bloků kolejí kromě Krystalu, Chmelnice a Luny. Všechny kolejní rady mají 5 členů, na Vackově a Vltavě jsou v radě jen tři studenti. K volbám stačí vzít s sebou kolejenku.

Podrobné informace o průběhu voleb a o umístění volební místnosti byste měli najít na kolejních nástěnkách a u stávajících kolejních radních.

Pokud chcete kandidovat do kolejní rady, musíte se zapsat na kandidátku. Podle statutu kolejní rady by měla být kandidátka vyvěšena na nástěnce koleje až do 3. listopadu.

V případě pochyb o regulérnosti voleb kontaktujte svou kolejní radu nebo předsedu centrální kolejní rady Ivana Chovance. Napsat můžete také do redakce Studentského listu.

Mohlo by tě zajímat: