VŠE hledá talentované studenty, ti mohou vystoupit na plese

5. 11. 2018 | | Zprávy ze školy VŠE_TALENT

Již za pár dní se na půdě Vysoké školy ekonomické (VŠE) uskuteční sedmý ročník talentové soutěž s názvem „VŠE Hledá Talent“.  První kolo soutěže proběhne již 10. listopadu ve Vencovského aule. Výběr nejlepších postoupí do finále, které se bude konat v pražské Lucerně.

Do soutěže se může přihlásit jakýkoliv student, absolvent, pedagog nebo jiný zaměstnanec VŠE. Účastníky mohou být také osoby mimo naší školu, ti se ale mohou zúčastnit pouze jako členové týmu, který bude mít minimálně 50% zastoupení soutěžícími z ekonomky. Účast mají povolenou také soutěžící z minulých let, výjimkou jsou pouze finalisté.

Účelem soutěže je ukázat, že i ve studentech naší školy se skrývá talent nejenom na ekonomii a účetnictví. Druh vystoupení proto není nijak omezen, jediným omezením je kreativita soutěžících. Na pár detailů je však potřeba dát si pozor. Jelikož všechny kola proběhnou v interiéry (Vencovského aula a Lucerna, pozn. red.), je potřeba tomu svou své vystoupení přizpůsobit. Je proto zakázáno používání otevřeného ohně.  Číslo by také nemělo přesáhnout 3 minuty. Co se délky vystoupení týče, je ale možné požádat si o výjimku.

Všichni účastníci, kteří se probojují až do semifinále, obdrží jako cenu vstupenku na „Reprezentační ples VŠE“. Pět nejlepších pak vystoupí ve finále přímo na Plese VŠE, který proběhne 3. prosince v Lucerně a kde na vítěze čeká hlavní cena 30 000 korun českých.  Postup je jasný. Stačí se přihlásit a přijít do Vencovského auly na první kolo a v případě úspěchu také na semifinále, které se bude konat 15. listopadu a bude veřejné.

Pokud si myslíte, že máte talent, o který se chcete podělit se zbytkem školy, můžete se přihlásit na tomhle odkazu. Více o soutěži se dočtete na jejich webových stránkách.

Foto: archiv redakce

Mohlo by tě zajímat: