Výuka v letním semestru bude online, potvrdila rektorka

26. 1. 2021 | | Zprávy ze školy VŠE error stara budova

Rektorka Vysoká školy (VŠE) Hana Machková ve spolupráci s děkany jednotlivých fakult rozhodla, že výuka všech stupňů studia bude v letním semestru akademického roku 2020/2021 probíhat pouze online. Důvodem je nelepšící se epidemická situace. Škola to oznámila na svých stránkách.

V prosinci přitom VŠE vydala plán, podle kterého byly pro jednotlivé stupně systému PES stanoveny různé podoby výuky. Studenti prvních ročníků měli mít podle původního plánu možnost osobní účasti na cvičeních už při třetím stupni sytému PES. Toto však s novým rozhodnutím rektorky odpadá.

K prezenční výuce by se VŠE vrátila pouze pokud by došlo k výraznému zlepšení epidemické situace a výuka by mohla bez výraznějších omezení probíhat do konce semestru. Konkrétně to znamená pokud by se Česká republika dostala do stupně PES 1 nebo 2.

Do online prostředí se přesune i tělocvik, jednotlivé lekce budou probíhat prostřednictvím MS Teams. Zcela zrušeny naopak budou promoce absolventů, které měly proběhnout v únoru a březnu.

Mohlo by tě zajímat: