Career Days 2003 aneb Víš, kam po škole?

19. 2. 2003 | | Kariéra

Přijď na XI. ročník veletrhu pracovních příležitostí pro studenty vysokých škol z celé České republiky. Představí se Ti nejlepší české firmy. Career Days se postupem času staly nejprestižnějším projektem svého druhu u nás, který každoročně přiláká desítky nejžádanějších firem a stovky aktivních studentů z celé České republiky. Projekt má dvě hlavní části – prezentace firem a osobní setkání se zástupci personálních oddělení, probíhající v obou dnech.

Přijď na XI. ročník veletrhu pracovních příležitostí pro studenty vysokých škol z celé České republiky. Představí se Ti nejlepší české firmy. Seznámíš se s nabídkou pracovních příležitostí, s možností letních stáží či diplomových prací. Co si vybereš záleží jen na Tobě!

Accenture

Carrefour

Česká pojišťovna

České Daně

Citibank

Coca-Cola Beverages

ČSOB

Danone

Deloitte & Touche

Ernst and Young

Eurotel

GE Capital

ING

Jobpilot CZ

Karlovarské minerální vody

Komerční banka

KPMG

Kraft Foods

Lidl Česká republika

Master Foods

Nestlé

Philips Česká republika

PricewaterhouseCoopers

Procter & Gamble

Roland Berger

ŠkoFIN

T-Mobile

Unilever

WALMARK

Career Days jsou primárně určeny pro studenty ekonomických fakult, nicméně v posledních letech zaznamenáváme ze strany účastnících se firem zájem i o studenty oborů právních, ekonomicko-technických, ekonomicko-matematických, informačních technologií a dalších.

Career Days se postupem času staly nejprestižnějším projektem svého druhu u nás, který každoročně přiláká desítky nejžádanějších firem a stovky aktivních studentů z celé České republiky. Projekt má dvě hlavní části – prezentace firem a osobní setkání se zástupci personálních oddělení, probíhající v obou dnech.

Přijď si udělat přehled o trhu práce do Kongresového centra v Praze 5. a 6. března 2003. Více informaci a přihlášení na adrese http://www.careerdays.cz/.

Hlavní mediální partner: Hospodářské noviny

Mediální partneři: Atlas.cz, EURO, Studentlife

Partneři: Internet OnLine, Jobpilot.cz, Kongresové centrum Praha, ARTAX, AV MEDIA, Happy Comp

Registrace na Career Days 2003 ve spolupráci se serverem http://www.tvojekariera.cz/.

Lístky jsou k dostání v místnosti 402 SB a sice:

pondělí 14.30-20.00

úterý 16.00-18.30

čtvrtek 9.00-11.00

Mohlo by tě zajímat: