Kdo letos pojede se školou na hory?

5. 12. 2006 | | Sport

Ještě dva týdny mají zájemci o školní „lyžák“ na to, aby se přihlásili na některý ze zimních výcvikových kurz pořádaných Centrem tělesné výchovy a sportu. Ti, kdo usilují o druhý zápočet z tělesné výchovy, mají již tradičně přednost. Volnou kapacitu pak doplní studenti, kteří už zápočet nepotřebují.

Ještě dva týdny mají zájemci o školní „lyžák“ na to, aby se přihlásili na některý ze zimních výcvikových kurz pořádaných Centrem tělesné výchovy a sportu. Ti, kdo usilují o druhý zápočet z tělesné výchovy, mají již tradičně přednost. Volnou kapacitu pak doplní studenti, kteří už zápočet nepotřebují. V konzultačních hodinách jednotlivých odborných asistentů lze volit z pestré nabídky tuzemských kurzů zaměřených na sjezd, běžky či snowboard. Na zahraničním kurzu zápočet nezískáte, hlásit se tedy může kdokoli.

Zahraniční kurzy – kombinované
Francie (Tignes – Val Klaret) 13. – 21. ledna, Pádivý
Itálie (Marilleva, Folgarida, Madonna di Campiglio) 27. ledna – 2. února, Musilová

Snowboardový kurz
Pragoděv I (Špindlerův Mlýn) 6. – 13. ledna, Libra

Běžecké kurzy
KPR I (Bedřichov) 27. ledna – 3. února, Pádivý
KPR II (Bedřichov) 3. – 10. února, Fiala

Ostatních 15 kurzů je organizováno jako kombinované, tedy sjezdové lyže i běžky jsou většinou nutností, snowboard si většinou můžete přibalit dobrovolně. CTVS nabízí i možnost levného zapůjčení lyžařského vybavení. O tom, jaké zimní sporty se budou na tom kterém kurzu pěstovat, se nejlépe domluvíte přímo s příslušným vedoucím. Přehled kurzů naleznete na webu a nástěnkách CTVS.

Mohlo by tě zajímat: