Nová aula ožije swingem

13. 10. 2004 | | Nezařazené

Swingovou extázi zažije naše škola v úterý 26. října. Hlavní hvězdu večera s názvem „Sladce i žhavě“, Ondřeje Havelku, doprovodí jeho ensembl, tedy orchestr Melody Makers a Sestry Havelkovy. Program začíná ve 21 hodin v Nové aule.

Swingovou extázi zažije naše škola v úterý 26. října. Hlavní hvězdu večera s názvem „Sladce i žhavě“, Ondřeje Havelku, doprovodí jeho ensembl, tedy orchestr Melody Makers a Sestry Havelkovy. Program začíná ve 21 hodin v Nové aule.

„Sladce i žhavě“ je dynamická koncertní show, která připomíná výročí narození Binga Crosbyho, velkého jazzmana a majitele okouzlujícího barytonu. Diváci se mohou těšit nejen na krásné melodie z 30. a 40. let, ale i na Havelkovo stepařské umění. Lístky v ceně sto korun lze zakoupit od úterý 12. října do čtvrtka 14. října vždy od 12 do 14 hodin ve vestibulu Staré budovy na Žižkově.

Mohlo by tě zajímat: